www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> На цензура ли ми намирисва?


Страници: (13) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> На цензура ли ми намирисва?, Или на наранено его?
Искрица
  Публикувано на: 8.11.2007, 11:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



От както съм се регистрирала в този сайт това е втората ми тема и точно толкова теми съм забелязала, че изчезнаха от съдържанието на форума. Защо ли? Да се обяснявам на дълго и широко няма смисъл. Който може да мисли ще разбере.

И така, въпросите, който поставям е защо изчезнаха тези две теми? Едната забравената навярно вече "Относно напускането на сайта от Елтимир", а другата "прясната" за Тибетските пирамиди. Как така изчезват все теми, пълни с критики към Елтимир? И защо вместо да отговоря нормално по човешки Ангел трие темите? Прави ли ви впечатление, че все повече с цинизмите, интригите и празните приказки този форум заприличва на клоаката тип "форум на Атака"?

Надявам се, че някой си е направил труда за запише темата за пирамидите, заслужава си. Ако някой иска ще му пратя темата " Относно напускането...”, за да направи за себе си извода от намерените прилики и разлики.

Ангеле, лично към теб! Поздравявам те, че успя да завлечеш в лайната и Йордан. Човекът, с най-големият принос за историята от всички ни. Като гледам какво се пише за Дари май тя ще е следващата. Евала! Сега да не кажеш пак, че ЛЕМС е отблъснала Йордан от теб, че вече ще стане съвсем смешно. smil4341944e6b0c8.gif Всички градивни хора ще изгониш един по един. Всъщност те не останаха много. Започвам да мисля, че това е целта. Браво!

Едва ли ще търпиш и тази тема дълго. Ще си я запаметя за спомен smil4341944e6b0c8.gif

П.П. Забравих за момент. Щом поставям въпроси, къде са ми личните отговори? Много просто! В критиките към Елтимир публикувани в двете затрити теми. Който видял - видял. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 8.11.2007, 11:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Можеше наистина в темата, да се изтрият само критиките, а темата да си остане, защото смятах днес да я продължа в същинската й част. И затова, това, което исках да го публикувам, го публикувах в Галерията.
Наистина, нека този, който я е съхранил, да ми прати поне същинската й част с тематиката за пирамидите.
Ще съм му много благодарен jordanstajkov@abv.bg
PMEmail Poster
Top
Искрица
Публикувано на: 8.11.2007, 11:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Няма такова животно тука. Всичко за заличава до дупка. Хем по-лесно, хем по-сигурно smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 8.11.2007, 12:44
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Хайде,хайде.Изчезнали са повече от две теми,а една от тях повече от един път.Изживяваш се като съгледвач от тъмното и дебнеш теми за Елтимир ли? А другите следиш ли? Не отговаряй,вече отговори.
PM
Top
Искрица
Публикувано на: 8.11.2007, 13:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



На многознайковци като теб, не обръщам никакво внимание, драги, така че можеш да си плямпаш колкото искаш. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 8.11.2007, 13:17
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Виждам,че не обръщаш:) И разбира се,понеже много знам,знам,че и ти не знаеш колко неща каза с последните си думи.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 8.11.2007, 14:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Вярно, че са ми изтрили темата за пирамидите!
И хич не съм радостен от това smil4334aa21c9ca7.gif smil4334a8edcde62.gif smil4334aa21c9ca7.gif
Нека изтрилия да си каже кой е и защо я изтри цялата, а не частично.
Това да изтриеш тема е да плюеш на казаното от писалите хора в темата.
Точно така Чухала в оня злощастен форум правеше - след като нещо не му хареса и резва темата без да дава обяснения на обитателите на форума.
Ако ще се модерира форума по този модел - нека от сега да се каже. Да знем и да не чакаме за да се убеждаваме всеки за себе си . Ще е загубено време за всички ми е мисълта. А ние тука не сме безделници или кибици - отделяме си от личното време и дори се подлагаме на лишения за да следим форума и да допринасяме кой с каквото може за нивото му.

Така, че докато не получа обяснение - добронамерено и ясно защо е резната темата и от кого - аз спирам да поствам.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Искрица
Публикувано на: 8.11.2007, 15:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Георги, няма да се затрие труда на никого. Било то в положителен илив отрицателен смисъл. smil4341944e6b0c8.gif

QUOTE
georgi_nz
Публикувано на: Nov 2 2007, 02:54 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 1188
Потребител # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Покрай една книга на Христо Маджаров - "Големия заговор срещу българите" попаднах на темата за огледалата на Козирев. Пуснах гугъла и намерих това за тибетските пирамиди:
http://tangra.nz.free.bg/Tibetskite%20piramidi.doc

което ми се стори много интересно. Но!
Но понеже в цялата работа има намеса Е.Мулдашев малко повече критичност не е излишна при четенето.

Впечатли ме споменаването на ония 4-ма алпинисти отишли в "забранената зона" и умрели след една-две години от старост. Същото се е случило в една неотдавнашна експедиция с руснаци, в която е имало и един българин - участвал в този форум. Също са умрели от светкавично остаряване. А понеже не знам дали е уместно да споменавам нататък - нека който е упълномощен да доразкаже.

Но да се върна към Хр. Маджаров - пъщам 3 сканировки с недобро качество:

Това съобщение е било редактирано от georgi_nz на Nov 2 2007, 02:56 PM

Прикачена картинка



--------------------
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 2 2007, 03:15 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Свикнали сме да се ръководим от Вселената,която обитаваме от своето раждане насам.А всъщност наблюдателят променя наблюдаваното със самия акт на наблюдение.
Правени са достатъчно на брой опити,най-известни между които са тези с ориз.Ориз в три буркана - първият всяка сутрин е поздравяван от домакините на къщата и всяка вечер му се пожелава лека нощ.Вторият буркан е наругаван и нагрубяван,когато домакините минат наблизо.Третият буркан е пренебрегван,укриван,домакините се дистанцират от него и не му обръщат внимание.След време първият буркан ориз покълва с бързи темпове,вторият буркан,макар с плачевни темпове,също покълва.Оризът в третия буркан загива.

"Никога не се влиза в една и съща река" - в момента,в който наблюдателят погледне водата,в момента,в който потопи пръст в нея или хване чашата външно,водата вече не е същата.Тя е запомнила погледа,помислите,настроението на наблюдаващия я.Свойствата й също не са същите.

Хора подмладяват клетките си,клетките им забравят,че са стари,и стават млади.Хора избягват събития,предизвикват други.Всичко се случва според възприятията им,според онова,което си поръчат от Вселената.
В много текстове се говори,че няма минало и бъдеще,а всичко се случва тук и сега.Че миналото,бъдещето и настоящето се сливат в едно.Че намерението е сбъдване.Че пътят е равен на целта.Че няма процес на постигане,а само случване и неслучване.Време се оказва просто заблуда,правило,без което няма игра.

Според мен,когато се съзре Правилото на играта,и когато съзнанието на наблюдателя не е готово за това...то изпада в заблуда.Нова заблуда на възприятията,изразяваща се във времеви аномалии.Каквото си поръчаш,такова те застига.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 2 2007, 03:21 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



По време на хималайската експедиция от 1998 г. Един от индийските монаси ни показа снимка на свещенната планина Кайлас, разположена в Тибет. Тогава възкликнах: “Това не е планина, това е огромна пирамида” Толкова голяма беше приликата.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Точно в тематаз а Луната, това дискутирахме, за "естествените" за нашето мислене днес форми, които са всъщност изкуствени.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Представителите на индийската и будистката религии имат право да преминат този кръг по часовниковата страна, представителите на древната религия Бонпо - обратно на часовниковата стрелка. Смята се, че човек, който измине този кръг, се освобождава от греховете си, а ако направи това 108 пъти - става светец.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Лично аз, никога не съм се страхувал от движението обратно на часовниковата стрелка, нито от свастики с динамика на силите, в такава посока
----------------------------------------------------------------------------------------------

Поклонниците имат особена психология, в основата на която лежи самовглъбяването в самия теб при среща с каквото и да е свещенно нещо. Тези хора, преодолявайки лишения и трудности, се стараят да достигнат свещенни места, за да могат, заедно с божественото, да се отдадат на медитация. Научното осъзнаване на действителността за тях е чуждо и неприемливо.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

От това нека вземат урок, всички учени, като начало Добрев, Танев Иванов, итоя дето сега последно му четох писанията - Иво Кременски. Не всичко в света е движеща се материя, щото трябва да се търси Тоя, Който движи материята.

-------------------------------------------------------------------------------------------------


С голямо усилие ни разрешиха да изучим някои от тях. В тях е написано, че планината Кайлас и обкръжаващите я планини са били построени с помощта на силите на петте елемента. Бонпо-лама, с който се срещнахме, ни обясни, че силата на петте елемента (въздух, вода, земя, вятър, огън) трябва да се разбира като психическа енергия.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Някой беше изключително притеснен от присъствието на петолъчката в Тенгрианството и по пръстените на Българските канове. Мисля, че може да спис спокойно, не е застрашен от комунизъм.
Оше повече, че 5-те пръста са по-могъщи от 4-те пръста. На последните им липсва един елемент.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Сега се радваме, че послушахме ламите. След обработката на всички материали разбрахме, че тибетските пирамиди са преплетени с огромни каменни “огледала”, чието действие, по наше мнение, е свързано с изменение на характеристиките на времето.


В повечето случаи те са огромни. Да вземем за пример огледалната конструкция, която ламите наричат “Дом на щастливия камък”. Височината на нейното вдлъбнато огледало, по ориентировъчни изчисления, е около 800 метра. Това е 3 пъти повече от височината на 100 етажен небостъргач. От северната страна на тази конструкция има полукръгло “огледало” с височина, приблизително 350 метра и почти точно копие на моделите на Козирев. Южната страна на “Домът на щастливия камък” представлява грамадна плоскост, която е съединена под прав ъгъл с още едно голямо вдлъбнато “огледало” с височина около 700 м.

Любопитно е да отбележим, че хора, прекарали известно време вътре в “огледалата на Козирев148;, получават световъртеж, изпитват страх, виждат летящи чинии, наблюдават себе си в детството и прочие. Размерите на неговите “огледала” не надвишават 2 - 3 метра. Трудно е да си представим, какво би се случило с човек, ако попадне под въздействие на Тибетските “великани”. В тази връзка, не би трябвало да смятаме за пълна фантастика, хипотезите, че тези места са били предназначени за преминаване в паралелни светове.

Най-големите огледала представляват западния и северния склон на основната пирамида. Тези склонове имат ясна плоско-вдлъбната форма. Височината им е приблизително 1800м. Срещат се и множество малки конструкции, които имат най-различни форми.

Възможно ли е тези “каменни огледала”, да изпълняват не само ролята на “машина на времето”, но и да екранират различни енергийни потоци, разпределяйки ги?

Без съмнение - да. Много от прирамидалните конструкции в Тибет имат допълнителни плоски “каменни огледала” и не е изключено те да екранират енергията, събирана от пирамидите, както и да се свързват с енергийните потоци от други пирамиди и “огледала”. При огледа им установихме, че те са били изработвани отделно и прикрепяни към пирамидите впоследствие. Но по какъв начин са били повдигани тези огромни каменни плоскости, за сега не ни е известно.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Подобно каменно огледало открих в Родопите. Диаметърът му беше около метър. Не е толкова голямо, въпроса е, че е вдлъбнато и е изсечено направо в скалата, а не е конструирано допълнително. Местото е много силно заредено, но положително, тъй като представлява древно наше светилище. Другата седмица, ще го публикувам туй огледалце!
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 2 2007, 03:27 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Също така намерихме каменни образувания, напомнящи силно на грамадни човешки статуи. (за “огледалата” и “статуите” четете подробностите в следващите статии)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Нищо друго няма да кажа, освен да се усмихна   

 


antijew
Публикувано на: Nov 2 2007, 03:40 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 480
Потребител # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Имам три или четири от книгите на Мулдашев, които съм чел преди 2-3 години. В една от тях се разказва за посещение на хора в пещерите на планината Кайлас.Странното е,че е забранено посещението им от Някой, които чрез енергиина бариера предупреждава посетителя, че не е желан там.Натрапника бива подсещан от този Някой, чрез силно и непоносимо главоболие.Ако не се съобрази с това предупреждение/повечето естествено се съобразяват.../следва смърт.
 


Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 2 2007, 03:41 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Относно екранирането на детството и подобни явления - също така е възможно изкарването на звуци от пространството.Които някога са звучали или за в бъдеще ще звучат.Щом всичко се случва сега,значи всичко може да се чуе и види сега,ако съзнанието се въоръжи с намерението за това.
 


Tsar
Публикувано на: Nov 2 2007, 04:28 PM




Читател
 

Група: Потребители
Съобщения: 25
Потребител # 1273
Дата на регистрация: 30-October 07



Това доказва защо Фюрера не ни посяга. Организацията Анеребе е била точно в тибет с цел - доказване на арийския ген.
  


Пламен Пасков
Публикувано на: Nov 3 2007, 12:00 PM




Често пишещ
   

Група: Потребители
Съобщения: 135
Потребител # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Аз, честно казано, след като прочетох книгите на Маджаров, ги оставих разочарован. Много ентусиазъм и родолюбие, малко истина и доказателственна част, много въображение, като при Съсълов...
Желаното представят като реално...а доказателства -йок!
Препрочитам и книгите на Мулдашев в оригинал. И там имам забележки, но по-скоро към неговото лично авторово мнение, дреболии в рамките на субективното мнение не по екзестинциални въпроси.


--------------------
С уважение: Пламен Пасков

Русия: +7 495 7723295 факс: +7 495 381 2140
Украйна: +38 0679863269
България: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
  


ivan4o17
Публикувано на: Nov 4 2007, 02:46 PM




Участник
  

Група: Потребители
Съобщения: 35
Потребител # 1263
Дата на регистрация: 26-October 07



Все пак Съсълов дава и доста данни и изложението му е последователно. А Маджаров наистина пише страшно объркано. Най-убедителни откъм доказателства си остават книгите на д-р Ценов - че сме древното население на Балканите.


--------------------
User posted image
  


ivan4o17
Публикувано на: Nov 4 2007, 02:58 PM




Участник
  

Група: Потребители
Съобщения: 35
Потребител # 1263
Дата на регистрация: 26-October 07



Все пак Съсълов дава и доста данни и изложението му е последователно. А Маджаров наистина пише страшно объркано. Най-убедителни откъм доказателства си остават книгите на д-р Ценов - че сме древното население на Балканите.

Горещо препоръчвам книгата на Константин Каменов - "Небето помни - Протобългарската история"

Рови се из цялата древнобългарска история. Особеното е, че за почти всяко твърдение дава откъси от древните летописи и историци. Те са като приложение и оттам може да се види какво са писали летописците за нас преди хиляди години.
Разбира се не всичките му твърдения са убедителни.

http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=3800


--------------------
User posted image
  


Пламен Пасков
Публикувано на: Nov 4 2007, 06:42 PM




Често пишещ
   

Група: Потребители
Съобщения: 135
Потребител # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (ivan4o17 @ Nov 4 2007, 04:46 PM)
Все пак Съсълов дава и доста данни и изложението му е последователно. А Маджаров наистина пише страшно объркано. Най-убедителни откъм доказателства си остават книгите на д-р Ценов - че сме древното население на Балканите.

Съсълов го изчетох с удоволствие, но всички "източници", на които се позоваваше, бяха без препратка откъде, от кой документ, никакви наративни данни.
Аз все още предпочитам и вярвам на Петър Добрев, въпреки, че имам особенно мнение и по някои от неговите мнения, но става въпрос за дреболии, а не за същественните неща.
За тези книги става дума: http://www.pe-bg.com/?cid=3&where=author&s...D0%B5%D0%B2&p=0


--------------------
С уважение: Пламен Пасков

Русия: +7 495 7723295 факс: +7 495 381 2140
Украйна: +38 0679863269
България: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
  


ivan4o17
Публикувано на: Nov 5 2007, 02:29 PM




Участник
  

Група: Потребители
Съобщения: 35
Потребител # 1263
Дата на регистрация: 26-October 07



Петър Добрев търси да докаже, че сме дошли от Танганайка. И аз го харесвам, но му се губи основния момент - че българите са древното местно население на Балканския полуостров, Мала Азия и Югоизточна Европа - и оттук тръгват различни разселвания на групи българи на изток и на запад и по-късно пак тук се връщат.

При Каменов са описани точно тези процеси - първо разселванията от прародината ни на Балканите към Азия и по-късно (всъщност след столетия и хилядолетия) - обратното завръщане на групи българи тук. Естествено не всички българи са се изселили от прародината си на Балканите, а не всички, които са се изселили после са се върнали пак тук.
Основното ядро българи винаги тук сме си стояли.
После идват гръцките пирати и т.н.

Най-подкрепения с доказателства автор си остава д-р Ганчо Ценов. Той абсолютно безапелационно и неоспоримо доказва, че българите са древното население на Балканите и от никъде не сме идвали. Жестоко разобличава фалшификациите на наложилата се за официална историческа школа (и до днес) и легендите, че сме дошли от майната си.
Ценов привежда десетки и стотици примери от изворите и доказва, че от хиляди години до преди 100-200 години всички летописци и историци са смятали това - че българите виаги са си били тук и от никъде не са идвали.
Това е мнението на всички автори - наши и чужди - допреди 150 години, когато се налага една школа фалшификатори, основана от Иречек и неговия ученик - "бащата на Българската история" Васил Златарски. Същата фалшификаторска школа пише учебниците по история и до днес и те и до днес се състоят от митове и легенди.
Това, което се изучава в училищата има общо с митологията, но няма общо с историята.


--------------------
User posted image
  


Jordan_13
Публикувано на: Nov 5 2007, 02:54 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 04:29 PM)
Петър Добрев търси да докаже, че сме дошли от Танганайка. И аз го харесвам, но му се губи основния момент - че българите са древното местно население на Балканския полуостров, Мала Азия и Югоизточна Европа - и оттук тръгват различни разселвания на групи българи на изток и на запад и по-късно пак тук се връщат.

При Каменов са описани точно тези процеси - първо разселванията от прародината ни на Балканите към Азия и по-късно (всъщност след столетия и хилядолетия) - обратното завръщане на групи българи тук. Естествено не всички българи са се изселили от прародината си на Балканите, а не всички, които са се изселили после са се върнали пак тук.
Основното ядро българи винаги тук сме си стояли.
После идват гръцките пирати и т.н.

Най-подкрепения с доказателства автор си остава д-р Ганчо Ценов. Той абсолютно безапелационно и неоспоримо доказва, че българите са древното население на Балканите и от никъде не сме идвали. Жестоко разобличава фалшификациите на наложилата се за официална историческа школа (и до днес) и легендите, че сме дошли от майната си.
Ценов привежда десетки и стотици примери от изворите и доказва, че от хиляди години до преди 100-200 години всички летописци и историци са смятали това - че българите виаги са си били тук и от никъде не са идвали.
Това е мнението на всички автори - наши и чужди - допреди 150 години, когато се налага една школа фалшификатори, основана от Иречек и неговия ученик - "бащата на Българската история" Васил Златарски. Същата фалшификаторска школа пише учебниците по история и до днес и те и до днес се състоят от митове и легенди.
Това, което се изучава в училищата има общо с митологията, но няма общо с историята.

Ти да не си от Пловдив? От Пловдив си? С Каменов се познаваме много добре. Трябва да се приветства всеки, който работи в тази посока.
Проблема на Каменов е, че се вързва на акъла на комуноидите. Понеже никой не искаше да взема насериозно неговите изследвания, защото не бил завършил "историк", взе та завърши магистратура "история".
Съмнявам се дали и след това историците ще го наричат "колега".
Според мене древната история на България като Истина трябва да се носи върху свободните криле на Българския Орел. Всяко нейно обличане в докторантура, аспирантура, доцентура и професура, за да я репрезантира пред обществото и да тежи като мнение или учебна знания, я ограничава като Истина. А Истината е от Духа, а не от ума, който създава необходимостта от аспирантури, доцентури, професури и т.н. други "тури" и "сури".

----------------------------------------------------------------------------------------------------
При Каменов са описани точно тези процеси - първо разселванията от прародината ни на Балканите към Азия и по-късно (всъщност след столетия и хилядолетия) - обратното завръщане на групи българи тук. Естествено не всички българи са се изселили от прародината си на Балканите, а не всички, които са се изселили после са се върнали пак тук.
Основното ядро българи винаги тук сме си стояли.
После идват гръцките пирати и т.н.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Това го знаем, повечето от нас тук. Да не говорим, че след като Коцето Каменов ми подари новата си книга с автограф в 2 части, и се зачетох в нея, видях доста неща, добре преписани от нашия Форум  

За Ценов, няма какво да говорим, освен да признаем безспорните му заслуги към Българската Истина.
За Добрев няма какво да говорим, неговите писания, обслужват ума, а ума, особено конкретния, рационалния е субстанция много под великото Въображение, което е реалност, а не фантазия. Ума, когато се защитава от острите стрели на Въображението, които го пронизват с Истина, ражда тези квалификации "въображението е глупост, то не е доказуемо, то е фантасмагория, нереалност".


 


6 потребители преглеждат тази тема в момента (2 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента: ivan4o17, PARADOX, Пламен Пасков, Елтимир
« Предишна тема | Общи дискусии | Следваща тема »

Страници: (5) [1] 2 3 ... последна »
  




  Воини на Тангра -> Дискусии -> Общи дискусии


Страници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » ( Първото ново съобщение )
  


  Тибетските пирамиди променят хода на времето
Абонирай се за темата | Изпрати адреса на темата на приятел | Принтирай темата
ivan4o17
Публикувано на: Nov 5 2007, 05:36 PM




Участник
  

Група: Потребители
Съобщения: 35
Потребител # 1263
Дата на регистрация: 26-October 07



Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.


--------------------
User posted image
  


Jordan_13
Публикувано на: Nov 5 2007, 08:32 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 07:36 PM)
Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.

Какви "сини шамани", момче? Акъла ти се е бъгнал от комунизъм. Тук комунизма и еврейщината не се толерира, в нито една от формите им. Синьо, червено, жълто, бембено - също.
Не може да се издига в култ един единствен автор. Ганчо Ценов добре, дори много добре, направо - отлично. Но не само той е стълб на Истината. Преди него е имало други и след него, ще има и други- още по-достойни.
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 5 2007, 10:33 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 5 2007, 10:32 PM)
QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 07:36 PM)
Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.

Какви "сини шамани", момче? Акъла ти се е бъгнал от комунизъм. Тук комунизма и еврейщината не се толерира, в нито една от формите им. Синьо, червено, жълто, бембено - също.
Не може да се издига в култ един единствен автор. Ганчо Ценов добре, дори много добре, направо - отлично. Но не само той е стълб на Истината. Преди него е имало други и след него, ще има и други- още по-достойни.

Йордане, като сме почнали да говорим за истината, пък да вземем да си я кажем цялата... Ти четирипръстите ли смятяш да търсиш, или вратата..?!! Аджеба, какъв ти е зора..?!!! Въпроса ми е и към онзи момък дето се поменува в близкия Изток... За кого ще я дирите, и наистина ли си вярвате, че ще я отворите...?!!! В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!! Двама се разходиха до едно място и берат душа в момента... Само това ще ти кажа Йордане, пък ти прави каквото си намислил! Пари не си взел в това съм сигурен, но се чудя какво се е счупило в душата ти, че ще ходиш да пееш на камъните?!!! Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 5 2007, 11:21 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 12:33 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 5 2007, 10:32 PM)
QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 07:36 PM)
Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.

Какви "сини шамани", момче? Акъла ти се е бъгнал от комунизъм. Тук комунизма и еврейщината не се толерира, в нито една от формите им. Синьо, червено, жълто, бембено - също.
Не може да се издига в култ един единствен автор. Ганчо Ценов добре, дори много добре, направо - отлично. Но не само той е стълб на Истината. Преди него е имало други и след него, ще има и други- още по-достойни.

Йордане, като сме почнали да говорим за истината, пък да вземем да си я кажем цялата... Ти четирипръстите ли смятяш да търсиш, или вратата..?!! Аджеба, какъв ти е зора..?!!! Въпроса ми е и към онзи момък дето се поменува в близкия Изток... За кого ще я дирите, и наистина ли си вярвате, че ще я отворите...?!!! В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!! Двама се разходиха до едно място и берат душа в момента... Само това ще ти кажа Йордане, пък ти прави каквото си намислил! Пари не си взел в това съм сигурен, но се чудя какво се е счупило в душата ти, че ще ходиш да пееш на камъните?!!! Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък...

Какви врати, какви пет лева, те гонят?
Да пея на камъните?
Интересно емоционално изказване, не намирам дори елементарна връзка с темата за Хималаите.
И кой е казал, че ще ходя чак в Азия и то в Хималаите?
Не, просто ще се разходя на 3 км от къщата си в Родопите.
Останалото, дето го пишеш, не ме вълнува особено. Човек рано или късно умира, дали днес, дали утре, дали след 30 години.
Това не ме вълнува особено.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 5 2007, 11:41 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!!
-----------------------------------------------------------------------------------------
Това като обвинение към самия мене ли да го разбирам, че съм агент на някой си?
Ако е обвинение, веднага въпрос: на кого?
Сам по себе си, въпроса ти към мен е излишен и то доста, понеже сирене сам мога да си правя и не го търся от други.
Просто не ме интересува сиренцето, което другите държат в хладилника си.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 5 2007, 11:49 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък..."
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Няма кой да се черни за мене, тъй като аз съм свободен човек и когато сам реша да се черня, няма да каня други.
Наистина, не е лоша идеята, вместо паметна плоча с кръст, да си сложа камък на гроба, на който да не пише нищо.
Нали, разбираш, няма да ми досаждат всякакви със своите букети от цветя и рози и фалшиви сълзи, нито ще ме оскверняват разбойници, които ги е обхванала параноята, че съм погребан със сто кила злато.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 5 2007, 11:58 PM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Въпроса ми е и към онзи момък дето се поменува в близкия Изток... За кого ще я дирите, и наистина ли си вярвате, че ще я отворите...?!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да не си люснал две-три ракии без салата? Вратата, та вратата...
Верно е, още не съм си направил врата на тоалетната на двора, но и това ще стане. След това винаги ще я отварям и затварям, кога ходя по нужда.
Какво против имаш срещу Анти 666? Нали за този момък става въпрос?
Или имаш нещо против мене и него?
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 6 2007, 12:21 AM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 6 2007, 01:21 AM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 12:33 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 5 2007, 10:32 PM)
QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 07:36 PM)
Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.

Какви "сини шамани", момче? Акъла ти се е бъгнал от комунизъм. Тук комунизма и еврейщината не се толерира, в нито една от формите им. Синьо, червено, жълто, бембено - също.
Не може да се издига в култ един единствен автор. Ганчо Ценов добре, дори много добре, направо - отлично. Но не само той е стълб на Истината. Преди него е имало други и след него, ще има и други- още по-достойни.

Йордане, като сме почнали да говорим за истината, пък да вземем да си я кажем цялата... Ти четирипръстите ли смятяш да търсиш, или вратата..?!! Аджеба, какъв ти е зора..?!!! Въпроса ми е и към онзи момък дето се поменува в близкия Изток... За кого ще я дирите, и наистина ли си вярвате, че ще я отворите...?!!! В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!! Двама се разходиха до едно място и берат душа в момента... Само това ще ти кажа Йордане, пък ти прави каквото си намислил! Пари не си взел в това съм сигурен, но се чудя какво се е счупило в душата ти, че ще ходиш да пееш на камъните?!!! Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък...

Какви врати, какви пет лева, те гонят?
Да пея на камъните?
Интересно емоционално изказване, не намирам дори елементарна връзка с темата за Хималаите.
И кой е казал, че ще ходя чак в Азия и то в Хималаите?
Не, просто ще се разходя на 3 км от къщата си в Родопите.
Останалото, дето го пишеш, не ме вълнува особено. Човек рано или късно умира, дали днес, дали утре, дали след 30 години.
Това не ме вълнува особено.

Или цялата работа е затова, че не те поканих за да търсим четирипръстите?
М-да, поканих само 2 души, още, които ми отказаха. Сега вече няма да каня никого, тъй като има опасност да почерня тоя или оня и да се затрия като куче, а те да ме оплакват. Кофти работа.
Много от нещата съм търсил и намирал сам и досега никой не е тръгнал да ми прави забележка къде ходя, как ходя и защо ходя, дори майка ми, която я отрязвам начаса, дори баща ми, на когото му бия шута също начаса.
Като става въпрос за врата, аз наистина я затварям и по тоя въпрос слагам точка.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 6 2007, 12:22 AM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 6 2007, 01:21 AM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 12:33 AM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 5 2007, 10:32 PM)
QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 07:36 PM)
Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.

Какви "сини шамани", момче? Акъла ти се е бъгнал от комунизъм. Тук комунизма и еврейщината не се толерира, в нито една от формите им. Синьо, червено, жълто, бембено - също.
Не може да се издига в култ един единствен автор. Ганчо Ценов добре, дори много добре, направо - отлично. Но не само той е стълб на Истината. Преди него е имало други и след него, ще има и други- още по-достойни.

Йордане, като сме почнали да говорим за истината, пък да вземем да си я кажем цялата... Ти четирипръстите ли смятяш да търсиш, или вратата..?!! Аджеба, какъв ти е зора..?!!! Въпроса ми е и към онзи момък дето се поменува в близкия Изток... За кого ще я дирите, и наистина ли си вярвате, че ще я отворите...?!!! В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!! Двама се разходиха до едно място и берат душа в момента... Само това ще ти кажа Йордане, пък ти прави каквото си намислил! Пари не си взел в това съм сигурен, но се чудя какво се е счупило в душата ти, че ще ходиш да пееш на камъните?!!! Ходи и си каляй краката, но на края да не стане тъй, че някой почернен да пее на твоя камък...

Какви врати, какви пет лева, те гонят?
Да пея на камъните?
Интересно емоционално изказване, не намирам дори елементарна връзка с темата за Хималаите.
И кой е казал, че ще ходя чак в Азия и то в Хималаите?
Не, просто ще се разходя на 3 км от къщата си в Родопите.
Останалото, дето го пишеш, не ме вълнува особено. Човек рано или късно умира, дали днес, дали утре, дали след 30 години.
Това не ме вълнува особено.

Или цялата работа е затова, че не те поканих за да търсим четирипръстите?
М-да, поканих само 2 души, още, които ми отказаха. Сега вече няма да каня никого, тъй като има опасност да почерня тоя или оня и да се затрия като куче, а те да ме оплакват. Кофти работа.
Много от нещата съм търсил и намирал сам и досега никой не е тръгнал да ми прави забележка къде ходя, как ходя и защо ходя, дори майка ми, която я отрязвам начаса, дори баща ми, на когото му бия шута също начаса.
Като става въпрос за врата, аз наистина я затварям и по тоя въпрос слагам точка.
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 6 2007, 08:22 AM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Забележка никой не ти е правил.!!! Но виж предупреждението е друга работа... Гледам-сън не си спал да ми отговаряш, но не е било нужно! И без това оправдания не ми се четат, а ти си писал, ли писал... Голям мъж си и си имаш глава на раменете. Сам решаваш къде да се разхождаш, с кого, и защо... Драмата не е в това, че не си ме поканил! Ако ми се ходи в Родопите, преполагам вече си разбрал, че имам къде да отида! Нямам нищо лошо към тебе, защото вярвам, че знам какво те движи... Виж за други хора не съм сигурен, ама дано да бъркам! Живи и здрави...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 6 2007, 09:43 AM




Форумен инвентар
    

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 10:22 AM)
Забележка никой не ти е правил.!!! Но виж предупреждението е друга работа... Гледам-сън не си спал да ми отговаряш, но не е било нужно! И без това оправдания не ми се четат, а ти си писал, ли писал... Голям мъж си и си имаш глава на раменете. Сам решаваш къде да се разхождаш, с кого, и защо... Драмата не е в това, че не си ме поканил! Ако ми се ходи в Родопите, преполагам вече си разбрал, че имам къде да отида! Нямам нищо лошо към тебе, защото вярвам, че знам какво те движи... Виж за други хора не съм сигурен, ама дано да бъркам! Живи и здрави...

Виждам, че си доволен. Това е добре. Няма да създавам "групички", завери, спец. отряди, с които да заплашвам централната власт 
Аз съм свободен като планински орел, никой от вас не може да ми каже нищо, нито да ме накара да направя нещо, което не искам.
Но щом казваш, че за другите хора е опасно да летят, нека те сами преценят дали имат криле да летят и искат ли да летят.
Аз обаче отлитам.
PM
Top
Искрица
Публикувано на: 8.11.2007, 15:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



QUOTE
Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 6 2007, 12:44 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 12:33 AM)
В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!!

Хахаха  Тъкмо тази тема смятах да зачекна скоро.Колко? Или по-скоро: Движение Воини на Тангра,колко сме всъщност? 3ма ли,5ма ли...

Хайде мишките и агентите един по един! Строй се - преброй се!  Брой нямат тия бачкатори.Ако си отидат всичките мишки,цялото Движение може да се побере в една стара шкода.Нека не се обиждаме на "мишка".


П.П.Но като се замисля,трябва си един "Пи-Ар",нали? Връзки с останалата общественост по темата.Тъй като медиите са малко затруднени,естествено,че вишистите по "публик релейшънс" сами ще изпълнят обширното пространство на форума.И кой знае още къде.

Нека се попитаме,Воини на Тангра,в колко от домашните ни компютри е все още непрониквано? Колко от нас нямат психо-портрети наляво и надясно по архивите? Дори пи-ар-мениджърите си правят такива един на друг.Тя работата е абсурдна,а някой заговорил за мишки 

 


PARADOX
Публикувано на: Nov 6 2007, 03:32 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Nov 6 2007, 02:44 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 12:33 AM)
В крайна сметка, колко от хората тука са нечии мишки дето само ровят за сиренцето..?!!

Хахаха  Тъкмо тази тема смятах да зачекна скоро.Колко? Или по-скоро: Движение Воини на Тангра,колко сме всъщност? 3ма ли,5ма ли...

Хайде мишките и агентите един по един! Строй се - преброй се!  Брой нямат тия бачкатори.Ако си отидат всичките мишки,цялото Движение може да се побере в една стара шкода.Нека не се обиждаме на "мишка".


П.П.Но като се замисля,трябва си един "Пи-Ар",нали? Връзки с останалата общественост по темата.Тъй като медиите са малко затруднени,естествено,че вишистите по "публик релейшънс" сами ще изпълнят обширното пространство на форума.И кой знае още къде.

Нека се попитаме,Воини на Тангра,в колко от домашните ни компютри е все още непрониквано? Колко от нас нямат психо-портрети наляво и надясно по архивите? Дори пи-ар-мениджърите си правят такива един на друг.Тя работата е абсурдна,а някой заговорил за мишки 


Въобще има ли движение, и ако има накъде се движи, и кой го движи..?!!

П.П. И защо се обиждаш сам (на мишка) при положение, че никой не те имал предвид нито в редовете, нито помежду им..?!! Твоите собствени паранои, са си само твои и никой неможе да ти ги отнеме! Едни ги гонят "мишки", други ги гонят "агенти", трети ги гони абстиненция, четвърти ги гони махмурлук и т.н. Всеки го гони нещо на този свят! Всичко e въпрос на избор..


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 6 2007, 03:37 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Хаха,добре заварил в бръщолевенето,PARADOX  Разбах,нямате нужда от трети за приказката,оттеглям се с параноята си и с мира,който ми е останал от нея:)
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 6 2007, 04:02 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Nov 6 2007, 05:37 PM)
Хаха,добре заварил в бръщолевенето,PARADOX  Разбах,нямате нужда от трети за приказката,оттеглям се с параноята си и с мира,който ми е останал от нея:)

Жалко, че не те заварих вчера! Щяхме да се рзберем веднъж за винаги с тебе, но такава е била волята на Тангра! Знаеш ли?! Има два вида хора. Едните правят така, че нещата да се случват, а другите на против - гледат нещата да не стават! За тебе знам, че беше от първите, но сега от кои си...?!! И за разлика от тебе, аз общи приказки не говоря, а боравя с конкретни факти, мога нагледно да ти докажа, че напоследък си от тези дето пречат! И понеже в една тема която си отворил (и до момента сам си говориш в нея) си засегнал и темата за кълбата от комплекси, та искам в тази връзка да те питам нещо... Точно кой твой комплекс те накара да пишеш мейли наляво и надясно по проблеми в които нямаш никакво участие (положително), и на всичкото отгоре изказваш мнение за морала, делата и намеренията на човек, за който иначе се кълнеш. че е сърцето и душата на това движение...!!! Защо го направи, след като беше на ясно, че в следствие на абсолютно необоснования ти донос, този същия човек ще остане без помощ която му беше (и все още е) нужна..?!! Има една много хубава Българска поговорка: Преди да извадиш сламката от окото на другия, извади гредата от своето...!!! Съветвам те да забравиш абсолютно празното и напудрено свое красноречие (откъде ли се появи то, след като го нямаше преди няколко месеца) и добре да се замислиш какви ги вършиш! Защото започваш да затвърждаваш (не само у мен) едно точно и конкретно определение по твой адрес, и то започва с думата "лицемер"!!! Много поздрави и извинявай за домашното...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


7 потребители преглеждат тази тема в момента (2 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента: PARADOX, Дари, ivan4o17, Пламен Пасков, Елтимир
« Предишна тема | Общи дискусии | Следваща тема »

Страници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна »
 



  Воини на Тангра -> Дискусии -> Общи дискусии


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Първото ново съобщение )
 


  Тибетските пирамиди променят хода на времето
Абонирай се за темата | Изпрати адреса на темата на приятел | Принтирай темата
Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 6 2007, 04:19 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 06:02 PM)
Жалко, че не те заварих вчера! Щяхме да се рзберем веднъж за винаги с тебе, но такава е била волята на Тангра! Знаеш ли?! Има два вида хора. Едните правят така, че нещата да се случват, а другите на против - гледат нещата да не стават! За тебе знам, че беше от първите, но сега от кои си...?!! И за разлика от тебе, аз общи приказки не говоря, а боравя с конкретни факти, мога нагледно да ти докажа, че напоследък си от тези дето пречат! И понеже в една тема която си отворил (и до момента сам си говориш в нея) си засегнал и темата за кълбата от комплекси, та искам в тази връзка да те питам нещо... Точно кой твой комплекс те накара да пишеш мейли наляво и надясно по проблеми в които нямаш никакво участие (положително), и на всичкото отгоре изказваш мнение за морала, делата и намеренията на човек, за който иначе се кълнеш. че е сърцето и душата на това движение...!!! Защо го направи, след като беше на ясно, че в следствие на абсолютно необоснования ти донос, този същия човек ще остане без помощ която му беше (и все още е) нужна..?!! Има една много хубава Българска поговорка: Преди да извадиш сламката от окото на другия, извади гредата от своето...!!! Съветвам те да забравиш абсолютно празното и напудрено свое красноречие (откъде ли се появи то, след като го нямаше преди няколко месеца) и добре да се замислиш какви ги вършиш! Защото започваш да затвърждаваш (не само у мен) едно точно и конкретно определение по твой адрес, и то започва с думата "лицемер"!!! Много поздрави и извинявай за домашното...

Ако съм схванал правилно за какво става дума,ще кажа следното.Този човек едва ли ще остане без помощ,най-малкото заради някой си като мен,няма смисъл да го казвам.И той и помощта към него знаят какво правят,та аз ли съм онова съдбовно нещо,което може да се изправи на пътя на помощта? Не се чувствам обвързан по този въпрос,което съм казал и направил,съм го казал и направил аз.

Може и да съм лицемер,може да съм всякакъв.Най-вероятно е да съм и безотговорен дори към себе си,защото не ме вълнува особено какъв съм или за какъв ме смятат.Воля на читателя или който и да е.В крайна сметка,неговите затвърждения в умозаключенията са си негова работа.
Надявам се нямаш нищо протев красноречието ми,защото едва ли вече придобито красноречие се забравя лесно.

По останалото няма да споря,нищо не искам от никой.Просто си упражнявам красноречието,пускам мнения тук таме и правя теми.Силните нека си действат,кой може да ги спре и без това:)

П.П.Хех,как ли се опря и до моите лични писма.Предполагам,че някой просто ги е споделил:)
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 6 2007, 04:39 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Сигурен съм, че си схванал абсолютно правилно за какво става въпрос! Бъди спокоен! Не съм ти хакнал пощата, и както си се досетил, явно някой ми е споделил (сигурен съм, че много хора дават мило и драго да разберат защо го прави)... Въпроса не е в това, а защо го правиш.?!! Какво целиш с това?! Да станеш част от някакви събития, независимо от цената?! Дано намериш обратния път към себе си, защото наистина си се загубил! Дано вчера си целунал ръка и си поискал прошка, защото незнанието не е оправдание за делата ти! Не те съдя (кой съм аз да го правя)!!! Просто мразя неистината, а ти започна да изкривяваш реалноста около себе си прекалено много и това вече не касае само теб... С риск да се повторя ще кажа, че бих искал да ти помогна защото липсваш на много хора, които държат истински на теб!


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 6 2007, 04:50 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 06:39 PM)
Сигурен съм, че си схванал абсолютно правилно за какво става въпрос! Бъди спокоен! Не съм ти хакнал пощата, и както си се досетил, явно някой ми е споделил (сигурен съм, че много хора дават мило и драго да разберат защо го прави)... Въпроса не е в това, а защо го правиш.?!! Какво целиш с това?! Да станеш част от някакви събития, независимо от цената?! Дано намериш обратния път към себе си, защото наистина си се загубил! Дано вчера си целунал ръка и си поискал прошка, защото незнанието не е оправдание за делата ти! Не те съдя (кой съм аз да го правя)!!! Просто мразя неистината, а ти започна да изкривяваш реалноста около себе си прекалено много и това вече не касае само теб... С риск да се повторя ще кажа, че бих искал да ти помогна защото липсваш на много хора, които държат истински на теб!

Аз не целя нищичко.Не се бутам никъде.Просто си пиша:) Както казах в една тема,когато някой търси смисъл в другите,а не намира своя смисъл в тях,става неосъзнаване."Вероятно този друг се е загубил,как е възможно да няма моя смисъл в него" 


П.П.А които и да са тези хора,но които липсвам - много им здраве.Не вярвам,че ме засягат.
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 6 2007, 05:09 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Nov 6 2007, 06:50 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 06:39 PM)
Сигурен съм, че си схванал абсолютно правилно за какво става въпрос! Бъди спокоен! Не съм ти хакнал пощата, и както си се досетил, явно някой ми е споделил (сигурен съм, че много хора дават мило и драго да разберат защо го прави)... Въпроса не е в това, а защо го правиш.?!! Какво целиш с това?! Да станеш част от някакви събития, независимо от цената?! Дано намериш обратния път към себе си, защото наистина си се загубил! Дано вчера си целунал ръка и си поискал прошка, защото незнанието не е оправдание за делата ти! Не те съдя (кой съм аз да го правя)!!! Просто мразя неистината, а ти започна да изкривяваш реалноста около себе си прекалено много и това вече не касае само теб... С риск да се повторя ще кажа, че бих искал да ти помогна защото липсваш на много хора, които държат истински на теб!

Аз не целя нищичко.Не се бутам никъде.Просто си пиша:) Както казах в една тема,когато някой търси смисъл в другите,а не намира своя смисъл в тях,става неосъзнаване."Вероятно този друг се е загубил,как е възможно да няма моя смисъл в него" 


П.П.А които и да са тези хора,но които липсвам - много им здраве.Не вярвам,че ме засягат.

Вярвам, че поне това си научил: Думите могат да се материализират! Така, че докато ти само "си пишеш" в единия край, в другия край някой започва да страда! Въобще не искам да коментирам енергията която влагаш в това което пишеш, защото всяко едно мое изречение на тази тема ще започне с думата "омраза"... Това, че не ти пука за тези, които държат на теб говори само за едно! Не ти пука за теб самия, а това е равнозначно на саморазрушение! Твоя воля! В крайна сметка всеки си носи кръста.... Щом си решил "да отминеш като кална вода", така ще стане! Рано или късно потока ще се избистри, тинята ще се отмие, а за теб няма да си спомня никой!


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 6 2007, 05:14 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



О,не се и съмнявам:) Само че аз тека в друго дере 

 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 6 2007, 05:20 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 06:02 PM)
QUOTE (Спорт-Здраве @ Nov 6 2007, 05:37 PM)
Хаха,добре заварил в бръщолевенето,PARADOX    Разбах,нямате нужда от трети за приказката,оттеглям се с параноята си и с мира,който ми е останал от нея:)

Жалко, че не те заварих вчера! Щяхме да се рзберем веднъж за винаги с тебе, но такава е била волята на Тангра! Знаеш ли?! Има два вида хора. Едните правят така, че нещата да се случват, а другите на против - гледат нещата да не стават! За тебе знам, че беше от първите, но сега от кои си...?!! И за разлика от тебе, аз общи приказки не говоря, а боравя с конкретни факти, мога нагледно да ти докажа, че напоследък си от тези дето пречат! И понеже в една тема която си отворил (и до момента сам си говориш в нея) си засегнал и темата за кълбата от комплекси, та искам в тази връзка да те питам нещо... Точно кой твой комплекс те накара да пишеш мейли наляво и надясно по проблеми в които нямаш никакво участие (положително), и на всичкото отгоре изказваш мнение за морала, делата и намеренията на човек, за който иначе се кълнеш. че е сърцето и душата на това движение...!!! Защо го направи, след като беше на ясно, че в следствие на абсолютно необоснования ти донос, този същия човек ще остане без помощ която му беше (и все още е) нужна..?!! Има една много хубава Българска поговорка: Преди да извадиш сламката от окото на другия, извади гредата от своето...!!! Съветвам те да забравиш абсолютно празното и напудрено свое красноречие (откъде ли се появи то, след като го нямаше преди няколко месеца) и добре да се замислиш какви ги вършиш! Защото започваш да затвърждаваш (не само у мен) едно точно и конкретно определение по твой адрес, и то започва с думата "лицемер"!!! Много поздрави и извинявай за домашното...

Аха. Бил си при Елтимир. И Ангел Грънчаров ти каза, че аз съм ченге? След като ченгето си ти. След като си бил при него, как така реши, че съм агент, който "пее на камъните". Вероятно под "камъни" се разбира някакво агентурно ръководство, шефове. Виждам, че си добре запознат с полицейско-агентурния език.
Няма да питам на колко чашки скоросмъртница се загрижи за моето здраве 
Впрочем аз не пия, затова естествено е, аз да се загрижа повече за твоето здраве.
Само трябва да ви уведомя, че нито един от вас, ченгелите, не е в състояние да ме спре, ако аз имам нужда и други хора, да ходим, където си искаме, и когато си искаме и да правим, каквото си искаме.
Трябва да ти кажа, че аз наистина сгреших при избора си на хора. Сега, като гледам галерията на сайта, виждам, че хората, с които бихме свършили полезна работа заедно, не съм ги забелязал и съм ги пропуснал, за което някой ден, ще им се извиня и реванширам.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 6 2007, 07:13 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 6 2007, 07:47 PM)
Айде сега и ченгетата намесихме...!!!! Ми като сме почнали да "месим", така що не намесим и арабите..?!! Какво ще кажеш Йордане..?!! Като те отсвири Ангел за "експедицията" ти, защо ли от емирствата се застъпиха за тебе и продължиха да го навиват въпреки, че ви отряза категорично..?!!! Ми да намесим и новата еврейска пачавра дето му се е лепнала... Да продължавам ли да "меся"...?!!! Кой на кого и какво пее тепърва ще се рабере! Въпрос на време е, а що се отнася до интерпретацията ти за камъните - показа само колко непълни са познанията ти! Да им се чудиш на акъла на тези дето те навиват да ходиш и да душиш по горите..!!! Няма проблеми..!! Нека съм ченге, сатана, чифут или каквото и да е! Важното е, че и този път тези които трябва, ще се хванат за палците...!!! Тайната ще си остане тайна, докато не и дойде времето! До тогава и да се скъсаш задника от орлови полети - все тая...!! Достатъчно ясен ли бях..?!!!

Виж кво, лайно, нещастно! Кво ми се правиш на отворен бе, боклук. Ако Ангел го е пришубяло, негов си проблем. Това говори най-малкото за него като мъж. И знаеш ли какви му бяха питанията към мене, когато рече, че ще дойде: дали ще има месо, пречи ли ми, че пие и пуши.
Сякаш това е най-важното на света за него - пиенето, пушенето и дали ще има месо. Ми като сте мършояди, яжте си месата, не ме занимавайте с глупости. Бахти примитивите.
Пък да не ми каже направо, а да ми казва, че някаква си "еврейка" го била еди какво си възпрепятствала. Много станаха еврейките дето го посещават. Айде, като си говорим Истината, да видим какви са тия "еврейки", дето го посещават и той ги приема в къщата си или на кафе. Еврейки... Една жена не се лепва за мъж, когато той не иска...или поне знае как да я разкара.
Вие мене за малоумник ли ме вземате?
Или да казва, че имейлите не ги получавал, след като му пратих и снимка.

Впрочем, можеш да разкажеш на другите как му носиш бутилки с пиене и как го наливаш с висококачествен алкохол. Да продължавам ли още, говедо? Мръшляк.
Ами шофьорчето, което те вози дотам. Само човек, който разполага с много пари, може така, често да ходи, да купува марков алкохол. Ти откъде имаш толкова пари, боклук? Май подлежат на конфискация.

Моята интерпретация за камъните си е моя, върви у полицията и докладвай на шефовете си, лайно! Ако някой има по-добра нека я предостави. Ама тия работи не стават, кога излюшкаш три мастики и 16 водки;)))) или изядеш едно агне;)))

Лайно, ти мене познаваш ли ме, че да говориш за мене?
Ангел, познава ли ме, че да говори за мене? НЕ!
Значи става въпрос за долнопробни обвинения, защото нечие Его е наранено, поради непълни познания 
Това, къде ще отида и какво ще направя, въобще не се определя от тебе и няма да се определя от никого!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Като те отсвири Ангел за "експедицията" ти, защо ли от емирствата се застъпиха за тебе и продължиха да го навиват въпреки, че ви отряза категорично..?
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Интересен е въпроса за категоричното отрязване на Ангел. Неговото "отрязване" е толкова категорично, колкото, както една свенлива жена го прави, препратено чрез трети човек:

Здравей Данчо.
Елтимир ми писа следното, което е адресирано до теб. Иначе той имал проблеми с нета и трудно може да праща мейли.

QUOTE
Ако държиш връзка с него само му кажи, че евреите се интересуват особено много от "Алтомъ". Вчера пак имах едно посещение и момиченцето си беше записало някои въпроси на едно листче. Бързат и се опитват да ускорят събитията, ама няма да ги огрее.


Тъй, че Ангел нищо не може да ме отсвири, защото няма никаква власт над мене, нито духовна, нито физическа. Моята покана беше добронамерена, но кой както си реши, моята грешка е, че въобще отворих въпрос за това.
Ако не бях писал, щеше ли някой да разбере? Щеше ли Ангел така да отсвири въображението си, че да говори за Врати, Порти, резета и за някой си, който се бъгнал, някъде из Хималаите. Мене това не ме интересува.
А сега да поговорим малко и за твоята особа.
Твоята особа е доста зловеща и твърде съмнителна. Още, когато дойде във Форума и написа първия си пост ми замириса на това, че си ченге. Да не говори за дърленето ти с Antijew, мисля, че имаше такъв дългосрочен "дебат". Днес искаш да правиш "дебата" с мене. Хубаво, ще си получиш, каквото търсиш.
Между другото и Елтимир Грънчаров ще опере пешкира, защото неговите недомлъвки, липсата на прямост, хитри свивки и завои, създават напрежение между хората и хвърлят съмнения върху този и онзи. Онзи бил такъв, другия бил онакъв, третия бил еди какъв си.
Като си говорим Истината, дай да си я говорим, а?
А тя е в това твое съобщение до мене, озаглавено ПОМИСЛИ СИ!
(Все едно се намирам на разпит в полицейски участък)


ПОМИСЛИ СИ!
"По-добре не влизай в гората, че там където се надяваш да отидеш (да те заведат) има една кал дето не можеш я изми от краката... Много мирише Йордане... Ще ти умирише душата и на нея ще и се отживее..."
------------------------------------------------------------------------------------------

Много си се загрижил за душата ми, като че ли я познаваш. От коя оперативна разработка я извади? 

Доколкото се отнася въпроса за Анти 666, и аз както знам, те се познават с Ангел добре и то много добре 
След като Ангел смята въпросния човек за чужд агент, защо не му го каже право в очите, пък и му ходи на гости, а след това - агент и опасен човек.
Наистина в това болестно състояние има напредък, защото мене ме обявихте за агент, още преди да ми е дошъл на гости.
Нека всички видят за какво иде реч!
Понеже аз съм човек на прямия отговор, и не обичам увъртанията, затова помолих Анти да го пита, ще идва ли аджеба или не, ако не идва, да си карам по пътя.
Извинявам се, ако, това е било насилие над него, но е редно да се каже в прав текст и без увъртания.
Тъй, мога да ви изкажа моите съболезнования, и да ви съобщя, че ще ходя, с когото намеря за добре и както намеря за добре.
Въобще, какво ли се занимавам с вас 

 


georgi_nz
Публикувано на: Nov 6 2007, 07:42 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 1188
Потребител # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



И аз смятам, че каквото има да излиза наяве - тряба да излезе по-скоро. Много мразя недомлъвките и увъртанията по килифаревски. При всичките ми уважения към килифаревци - такъв е лафа и не съм го измислил аз.
Понеже се чувствам за чист в помислите си и намеренията - особено държа да се изясняваме директно и без много приказки кой какво търси и очаква след като е дошъл тук. 


--------------------
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
 


antijew
Публикувано на: Nov 6 2007, 07:51 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 480
Потребител # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (georgi_nz @ Nov 6 2007, 09:42 PM)
И аз смятам, че каквото има да излиза наяве - тряба да излезе по-скоро. Много мразя недомлъвките и увъртанията по килифаревски. При всичките ми уважения към килифаревци - такъв е лафа и не съм го измислил аз.
Понеже се чувствам за чист в помислите си и намеренията - особено държа да се изясняваме директно и без много приказки кой какво търси и очаква след като е дошъл тук. 


Подкрепям те!
Доста работи трябва да се изяснят, но не в ЛС ами тук!
 


georgi_nz
Публикувано на: Nov 6 2007, 07:54 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 1188
Потребител # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (georgi_nz @ Nov 6 2007, 09:42 PM)
особено държа да се изясняваме директно и без много приказки кой какво търси и очаква след като е дошъл тук. 


А моите очаквания са да намеря тук близко мислещи до мен етнически българи.


--------------------
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
 


Спорт-Здраве
Публикувано на: Nov 6 2007, 07:59 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 821
Потребител # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



В този сайт намерих различни хора.Не винаги съм на едно мнение с тях,а и съм малко млад за конкретно мнение,но съзнанието на хората тук е разчупено и с тях може да се говори.Такива хора липсват на широкото общество и използвам форума,за да изказвам и совоте мнения по каквото намеря за добре.
 


georgi_nz
Публикувано на: Nov 6 2007, 08:02 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 1188
Потребител # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Иначе в тази тема (която беше за друго) - добър скандал се заформя. Но след като започна веднъж - връщане назад няма.
Кой е роб на егото си - трябва да му робува.


--------------------
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
 


antijew
Публикувано на: Nov 6 2007, 08:05 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 480
Потребител # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Спорт-Здраве @ Nov 6 2007, 09:59 PM)
В този сайт намерих различни хора.Не винаги съм на едно мнение с тях,...

Така е и при мен.Различни, но близки.Но е доста неприятно когато се появи "изневиделеца" някой...който е готов да развали всичко!
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 6 2007, 08:19 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Уоууу..!!! Лайното удари вентилатора! Не назовавай нещо което не искаш да преглътнеш без да дъвчеш!
Значи решихте, че като имам пари съм ченге?!! Интересна логика! Няма що..!!! Какъв качествен алкохол те гони бе.?!! Ако бутилка ракия от 10 лв. за рожденния му ден е качествен алкохол, значи аз нещо не разбирам от пиене! Ако в любимите ти служби, шофьори са съпруги или братя, както е в моя случай защото нямам книжка, значи и аз съм агент! Та едно по-едно...!
Имам пари защото работя, по-точно - скъсвам си задника от бачкане, а не гоня тоя дето клати гората (ако ме разбираш, правилно)...
Вчера когато отидох при Ангел, той вече си беше почерпен така, че за това кой го налива питай тези които са отишли преди мен! Беше си изтрелял всички патрони (без два) вътре в стаята, но защо- пак питай тези които са били преди мен! Пих една ракия, извадих му пълнителя, дадох го на жена му и си тръгнах!
Сега на темата за твоето "дирене на четирипръстите"...
Знам какво те е питал Ангел, включително и това което премълчаваш. Знам и какво си му отговорил... Що се учудваш, че те одрязал..?!! Ако е параноик и т.н. защо го викаш бе Йорданчо..?!! Или стана такъв, като те прати на майната си..?!
На теб и на всички останали какво ви влиза в работата къде си вади онази работа, след като си е негова..?!!! И на мен не ми харесва, но не знам той да е питал някой..?!! Ангел си е обикновен простосмъртен, ако не сте го разбрали! Със своите хубави и лоши страни! Кои сме ние да го съдим..?!! Ами като искаш да я "видиш" тази еврейка, ходи я виж бе, какво само лаеш във форума и ми пускаш снимки на планински пейзажи..!! Ама е по-лесно да се правим на бабити в нета и да си стоим на задниците... Ти ли ще го съдиш бе Йордане..?!! Кой си ти..?! Да не си хванал "господ за шлифера"..?! Изцедихте го човека! Само искате, но не давате нищо (с малки изключения)...!!! Дали има какво да яде, дали има ток..?!! Това за вас няма значение..!! Той трябва единствено да има интернет, за да може да продължавате да го изцеждате..!!! Познават се били с Анти..!! Как се познават само те си знаят... Ти беше ли там.?! Знаеш ли за какво са го извикали и за какво са го разпитвали или вярваш, че има безплатен обяд...?! Някой от вас знае ли всичките имена на този човек с които се представя..?! Аз знам три.. Пукате се като гнойни пъпки.. Един по един..!! Като ви светнат задниците и се почва "говедо", "мършляк", "ченге" и какво ли още не...!! Ами много ви е ограничен арсенала в такъв случай... Правете каквото знаете.. Мен също не ме интересува... За какъв ме мислите също... Един дюшек като се напълни с въшки, най добре е да го запалят...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 6 2007, 09:08 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Знам какво те е питал Ангел, включително и това което премълчаваш. Знам и какво си му отговорил... Що се учудваш, че те одрязал..?!! Ако е параноик и т.н. защо го викаш бе Йорданчо..?!! Или стана такъв, като те прати на майната си..?!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Интересно е, да видим каква е била кореспонденцията между мене и него  Да видим какво ме е питал, какво ми е отговорил, и какво аз съм премълчал. Ама че, говедарщина! Щом притежаваш кореспонденцията ни, вземи, па я изкарай във Форума.
Виж, какво, още един път ти казвам, леке, че съм го поканил добронамерено, т.е. не съм го викал, за да му прережа гърлото;)))
Какво съм бил премълчал  Ти и мислите ми взе да четеш?
А как да квалифицирам днешния ни дебат, освен, като една огромна Параноя? Огромна!
Това, че ме пратил на майната си, въобще не ме ебе, т.е. със или без него, аз си продължавам напред. Съктисваш ли с малкото си мозъчни брънки!
Неведнъж съм заявявал в този Форум, че моите действия не се основават на авторитети, т.е. никой авторитет не може да ме принуди, да се съобразявам с каквото и да е, и да правя, каквото и да е.
Освен грозния скандал, който той заформя чрез тебе, но няма да му остана длъжен и ще си получи каквото трябва, но и ти ще го отнесеш.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ои сме ние да го съдим..?!! Ами като искаш да я "видиш" тази еврейка, ходи я виж бе, какво само лаеш във форума и ми пускаш снимки на планински пейзажи..!! Ама е по-лесно да се правим на бабити в нета и да си стоим на задниците... Ти ли ще го съдиш бе Йордане..?!!
------------------------------------------------------------------------------------------------
Правиш ми се на отворен бабаит, ще си лая, и ще си пускам, каквото си искам. Ако някой иска да ме спре, има си админи. Като толкова съм додеял, да ме баннат и това е. Но заради твое искане, да се махна от форума, няма да стане.

------------------------------------------------------------------------------------------------
Изцедихте го човека! Само искате, но не давате нищо (с малки изключения)...!!! Дали има какво да яде, дали има ток..?!! Това за вас няма значение..!! Той трябва единствено да има интернет, за да може да продължавате да го изцеждате..!!! Познават се били с Анти..!! Как се познават само те си знаят... Ти беше ли там.?! Знаеш ли за какво са го извикали и за какво са го разпитвали или вярваш, че има безплатен обяд...?! Някой от вас знае ли всичките имена на този човек с които се представя..?! Аз знам три.. Пукате се като гнойни пъпки.. Един по един..!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
И понеже групичката ЛЕМС, като плашило, вече си свърши работата, сега следва "групичката Йордан". Удобни групички, да се задържа вниманието върху несъществени проблеми, лични дрязги, да се въвличат хората в лични конфликти помежду си, а оттук и нищо градивно. За твое, огромно съжаление обаче, шестако, ЛЕМС е жена, която Ангел познава добре, обаче Йордан е пол мъж, който Ангел не познава никак.
Изцедихме го човека... А не го ли изцежда, твоят марков алкохол?
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Познават се били с Анти..!! Как се познават само те си знаят... Ти беше ли там.?! Знаеш ли за какво са го извикали и за какво са го разпитвали или вярваш, че има безплатен обяд...?! Някой от вас знае ли всичките имена на този човек с които се представя..?! Аз знам три..
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ми като го знае, какъв е Анти 666, да излезе и да каже: "Тоя човек е агент на ДС, той това и това. Моля, никой да не контактува с него". А, не недомлъвки и приказки, чрез трети хора, по системата на разваления телефон.
Аз сега разбирам, че той имал три имена. Да излезе и да каже тогава, кой е, какъв е и за какво се бори. Моето име е само едно.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Изцедихте го човека! Само искате, но не давате нищо (с малки изключения)...!!! Дали има какво да яде, дали има ток..?!! Това за вас няма значение..!! Той трябва единствено да има интернет, за да може да продължавате да го изцеждате..!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Ами и на мене ми трябват пари, ама никой не ми дава. И въпреки, че не съм на по-добро положение от него, точно заради един ботевградски хъшлак (каква ирония на съдбата)
, пак съм намерил начин и съм пратил пари. Но пращането на пари въобще не решава радикално въпроса с Ангеловото положение. Днес сто лева, утре - сто лева, това не е решение.
Аз, когато нямам, какво да ям, отивам и работя земята. Това е. Не се оправдавам.

Айде, оставям ви на бутилка коняк, аз отивам да си направя една хубава супа от странджански гъби. Тамън ще видя, дали странджанските сърнели, се различават от родопските. А и моята "еврейка" почва да ми се кара вече 

PM
Top
Искрица
Публикувано на: 8.11.2007, 15:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



QUOTE
Дари
Публикувано на: Nov 6 2007, 09:14 PM




Често пишещ
   

Група: Потребители
Съобщения: 299
Потребител # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (georgi_nz @ Nov 6 2007, 09:54 PM)

А моите очаквания са да намеря тук близко мислещи до мен етнически българи.

Георги, ние с теб знаем, каква сила се крие в живият контакт помежду ни и доверието като следствие. Ето от това най-много ги е страх ченгетата, които са пратени тук с едничката цел да предотвратят евентуално сприятеляване и една понататъшна обединена съпротива. Переодично идва по някое ченге, което влиза с гръм и трясък и започва да пуска отровата на съмнението. Тази отрова започва да циркулира от един към друг и така докато не остане нито един неотровен. Съмнението това е оръжието с което си служат. Съмнявай се във всичко и във всеки и не допускай никой до себе си. Много хора с потенциал си заминаха защото съмнението ги завладя и ги отрови до степен, че и на себе си спряха да вярват.
Именно затова преди време призовах когато има съмнения за нещо към някого да се пита директно. Честно ви казвам на мен ми писна от клюки и интриги, а казват, че жените били интригантки. Айде бе...ебаси парадокса.
Като казах парадокс да се обърна към PARADOX: кой си ти ,че да даваш оценки и квалификации кой какво е направил за сайта, за Ангел и въобще за идеята. Йордан бил пускал планински пейзажи...,а ти какво пускаш и с какво допринасяш? Ти освен интриги и заплахи нищо друго не пускаш, а може би пускаш отвреме на време на жена си...
 


Пламен Пасков
Публикувано на: Nov 6 2007, 09:55 PM




Често пишещ
   

Група: Потребители
Съобщения: 135
Потребител # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



Момчета, познавам се с вас само виртуално и по фотографии, по които няма да ви позная на улицата.
Това, което става е тъжно и тежко. Българи се дърлят с българи, при това на форум, където им ЛС, а вероятно и вие разполагате със всички средства за комуникация на 21 век, за да можете да првоедете тези диалози без платформата на форума: Ще бъде по-бързо, по-дискретно и вероятно по-ефективно, без недомлъвки, без двусмислици, които хора като мене, които не познават предисторията не могат да разберат. Разбират другото: караницата, и смътно долавям, че е за нещо второстепенно, от типа на "една жена казала " или "на мен ми се стори, че аз така разбрах, защото така чух от..."
Наистина не си струва тук да го изнасяте този спор. Даже не знам наистина ли този спор си заслужава толкова жар и плам, които могат да бъдат насочени в истински правилните адреси.


--------------------
С уважение: Пламен Пасков

Русия: +7 495 7723295 факс: +7 495 381 2140
Украйна: +38 0679863269
България: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 7 2007, 09:57 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Дари @ Nov 6 2007, 11:14 PM)
QUOTE (georgi_nz @ Nov 6 2007, 09:54 PM)

А моите очаквания са да намеря тук близко мислещи до мен етнически българи.

Георги, ние с теб знаем, каква сила се крие в живият контакт помежду ни и доверието като следствие. Ето от това най-много ги е страх ченгетата, които са пратени тук с едничката цел да предотвратят евентуално сприятеляване и една понататъшна обединена съпротива. Переодично идва по някое ченге, което влиза с гръм и трясък и започва да пуска отровата на съмнението. Тази отрова започва да циркулира от един към друг и така докато не остане нито един неотровен. Съмнението това е оръжието с което си служат. Съмнявай се във всичко и във всеки и не допускай никой до себе си. Много хора с потенциал си заминаха защото съмнението ги завладя и ги отрови до степен, че и на себе си спряха да вярват.
Именно затова преди време призовах когато има съмнения за нещо към някого да се пита директно. Честно ви казвам на мен ми писна от клюки и интриги, а казват, че жените били интригантки. Айде бе...ебаси парадокса.
Като казах парадокс да се обърна към PARADOX: кой си ти ,че да даваш оценки и квалификации кой какво е направил за сайта, за Ангел и въобще за идеята. Йордан бил пускал планински пейзажи...,а ти какво пускаш и с какво допринасяш? Ти освен интриги и заплахи нищо друго не пускаш, а може би пускаш отвреме на време на жена си...

Ами аз от това директно по-директно не знам..!!! Значи наблюдавам нещо много интересно.. Имам един въпрос (не само към Дари) Датата на регистрация в сайта ли е критерии за качеството на хората тука...?!!! Гледм някои се изживяват като "стари кучета" и съветват, наставляват, критикуват... Кое е по важно..?!! Кой е по-напред в регистрацията или кой е по-напред в духа...?!! Кой е по-важнен, питам..?!! Този който сънува или който чете...?!! Май забравихте откъде сте тръгнали и кой ви изведе от там..?!! Значи за да работи човек в системата на МВР, НСС, ЦРУ, КГБ и т.н. просто трябва да има мнение рзлично от вашето... Ами да, явно е така...!!! От самото начало на появата на PARADOX, тук една определена групичка хора, (от старите кучета) настръхнаха като "кокоши задници", а останалите (сред тях и доста стари кучета) продължиха спокойно живота си... Та така наречената групичка на "кокошите задници" започна лов на вещици (шпиони), като основен обект на разработката бе моята скромна личност! То не бяха мои разпечатки на стоп-кадри от телевизията (направени единствено по моя информация, забележете...), то не бе проследяване по IP-то, според което живея доста далеч от вкъщи и какво ли още не, но нищо на мен ми е забавно...!!! Въпроса е защо "кокошите задници", започнаха да го правят..?!! Отговора е много прост! Защото бяха гузни... Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!! Ами моята работа е точно такава скъпи "кокоши задници", да ви казвам неща които са верни и не харесвате...!!! Ако се наложи и други неща върша, но да не ви стигат... Който трябва знае! Така че си налягайте парцалите и не ми се обеснявайте като ученички.. Георги и Мещера са прави.. Трябва да излезе всичко наяве, за да не остане никакво съмнение...!! Та имам един въпрос към "кокошите задници"... Искате ли да кача тук копия от разговорите ви с ЛЕМС от преди 2 години, за да видят всички колко сте вещи в ловенето на вещици и шпиони..?!! Не можете да различите левия от десния си крак, а давате мнения и окачествявате хора...!!! Кой ви даде това право..?!! Датата на регистрацията ви тук ли...?!!


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 10:40 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!" 
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва. Верно е, че е еврейски похват - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 10:51 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А това е един планински пейзаж, един пирамидален родопски връх. Няма само Мулдашев да изнамира пирамидални форми

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...=6595&pos=-6595

Моята "еврейка" и "агентка" ми препоръча, да го пусна специално за тебе и като природен пейзаж 

Интересно е, за да задълбочим Параноята, която ни обхваща и маниакалните депресивни форми да ни обладават все по-дълбоко, интересно е, ако се качим заедно с тебе и Елтимир, на върха на този пирамидален връх, и да видим дали ще изскърца резето на някоя Порта или просто баба Меца прозаично ще ни гризне по дупето.   

 


PARADOX
Публикувано на: Nov 7 2007, 10:58 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 12:40 PM)
Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с  Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!"     
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва.  Верно е, че е еврейски похват  - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че  наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"

Чакай малко бе пале със пале...!!!
Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!! Пак ти казвам, че много глупости наприказва последните 2 дена, ама нейсе... Слушай сега какво ще ти редя овчи...! Искаш ли един път да направиш нещо като истински мъж в живота си?! Предлагам ти да се саморазправиш с едно ченге и шпионин...!!! Кажи само къде и кога..!!! Ченгето пие, пуши, яде месо така, че няма от какво да се притесняваш... Ченгето няма да е въоръжено - ще си остави служебния пистолет и червената партийната книжка у тях... Няма да мине през равина си за благословия, за да ти е по-лесно! Айде да те видим, колко си харамия...
ЗАРАДИ ТЕЗИ ТВОИ ДУМИ В ПОСЛЕДНИЯ ТИ ПОСТ ЩЕ ТИ ИЗТРЪГНА ЕЗИКА...
АКО ИМА ОЩЕ МЕРАКЛИИ ДА ЗАПОВЯДАТ! ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ ЩЕ ДОЙДА САМ...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:06 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 12:58 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 12:40 PM)
Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с  Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!"   
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва.  Верно е, че е еврейски похват  - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че  наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"

Чакай малко бе пале със пале...!!!
Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!! Пак ти казвам, че много глупости наприказва последните 2 дена, ама нейсе... Слушай сега какво ще ти редя овчи...! Искаш ли един път да направиш нещо като истински мъж в живота си?! Предлагам ти да се саморазправиш с едно ченге и шпионин...!!! Кажи само къде и кога..!!! Ченгето пие, пуши, яде месо така, че няма от какво да се притесняваш... Чегенто няма да е въоръжено - ще си остави служебния пистолет и червената партийната книжка у тях... Няма да мине през равина си за благословия, за да ти е по-лесно! Айде да те видим, колко си харамия...
ЗАРАДИ ТЕЗИ ТВОИ ДУМИ В ПОСЛЕДНИЯ ТИ ПОСТ ЩЕ ТИ ИЗТРЪГНА ЕЗИКА...
АКО ИМА ОЩЕ МЕРАКЛИИ ДА ЗАПОВЯДАТ! ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ ЩЕ ДОЙДА САМ...

Ми пробвай се. Сега няма да ти давам личния си адрес, ти го знаеш, понеже имаш оперативна информация. Знаеш къде да ме намериш, имаш ми снимката от архива на Елтимир. Действай.
Вероятно знаеш, от навиците на твоето куче, че "куче, което лае, не хапе".
Преди да дойдеш, не преяждай с мръвки, за да не получиш нейде из пътя неочакван инсулт и срещата, да не се състои.
До скоро, скъпа, и не прекалявай също и с алкохола!
 


WhiteKNght
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:19 AM




Участник
 

Група: Потребители
Съобщения: 53
Потребител # 1172
Дата на регистрация: 15-September 07



Добре, защо не си ги разменяте тези любезности на лична!?! Освен това темата е съвсем друга и изключително ме интересуват тези пирамиди!
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:19 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 01:06 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 12:58 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 12:40 PM)
Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с  Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!"     
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва.  Верно е, че е еврейски похват  - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че  наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"

Чакай малко бе пале със пале...!!!
Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!! Пак ти казвам, че много глупости наприказва последните 2 дена, ама нейсе... Слушай сега какво ще ти редя овчи...! Искаш ли един път да направиш нещо като истински мъж в живота си?! Предлагам ти да се саморазправиш с едно ченге и шпионин...!!! Кажи само къде и кога..!!! Ченгето пие, пуши, яде месо така, че няма от какво да се притесняваш... Чегенто няма да е въоръжено - ще си остави служебния пистолет и червената партийната книжка у тях... Няма да мине през равина си за благословия, за да ти е по-лесно! Айде да те видим, колко си харамия...
ЗАРАДИ ТЕЗИ ТВОИ ДУМИ В ПОСЛЕДНИЯ ТИ ПОСТ ЩЕ ТИ ИЗТРЪГНА ЕЗИКА...
АКО ИМА ОЩЕ МЕРАКЛИИ ДА ЗАПОВЯДАТ! ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ ЩЕ ДОЙДА САМ...

Ми пробвай се. Сега няма да ти давам личния си адрес, ти го знаеш, понеже имаш оперативна информация. Знаеш къде да ме намериш, имаш ми снимката от архива на Елтимир. Действай.
Вероятно знаеш, от навиците на твоето куче, че "куче, което лае, не хапе".
Преди да дойдеш, не преяждай с мръвки, за да не получиш нейде из пътя неочакван инсулт и срещата, да не се състои.
До скоро, скъпа, и не прекалявай също и с алкохола!

Типичен отговор на п*тка в панталони!!! Пред клавиетурата, на топло в къщи е по-лесно, нали овчи..?!! Много хубав баир си ми изпратил! Язък, че ще му замръся почвата с кокалите ти... Чакам ти поканата, отворко...!!! Ей така мъжката да го направим..?!! Нямам досието ти, и не ми трябва... Ще излезе после че съм те издебнал, като читак в храстите! Що да те правя "мъченик за народната правда"..?!! Като кажеш А, трябва да кажеш и Б, моето момче, ама се иска "дупе" за тази работа... Пак казвам, ако някой друг споделя мнението ти, да заповяда и той... Имам си и друга работа, освен да се занимавам със санитарен лов, така че вземете да се съберете всички чакали на куп и да се свършва...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:24 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 01:19 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 01:06 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 12:58 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 12:40 PM)
Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с  Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!"   
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва.  Верно е, че е еврейски похват  - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че  наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"

Чакай малко бе пале със пале...!!!
Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!! Пак ти казвам, че много глупости наприказва последните 2 дена, ама нейсе... Слушай сега какво ще ти редя овчи...! Искаш ли един път да направиш нещо като истински мъж в живота си?! Предлагам ти да се саморазправиш с едно ченге и шпионин...!!! Кажи само къде и кога..!!! Ченгето пие, пуши, яде месо така, че няма от какво да се притесняваш... Чегенто няма да е въоръжено - ще си остави служебния пистолет и червената партийната книжка у тях... Няма да мине през равина си за благословия, за да ти е по-лесно! Айде да те видим, колко си харамия...
ЗАРАДИ ТЕЗИ ТВОИ ДУМИ В ПОСЛЕДНИЯ ТИ ПОСТ ЩЕ ТИ ИЗТРЪГНА ЕЗИКА...
АКО ИМА ОЩЕ МЕРАКЛИИ ДА ЗАПОВЯДАТ! ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ ЩЕ ДОЙДА САМ...

Ми пробвай се. Сега няма да ти давам личния си адрес, ти го знаеш, понеже имаш оперативна информация. Знаеш къде да ме намериш, имаш ми снимката от архива на Елтимир. Действай.
Вероятно знаеш, от навиците на твоето куче, че "куче, което лае, не хапе".
Преди да дойдеш, не преяждай с мръвки, за да не получиш нейде из пътя неочакван инсулт и срещата, да не се състои.
До скоро, скъпа, и не прекалявай също и с алкохола!

Типичен отговор на п*тка в панталони!!! Пред клавиетурата, на топло в къщи е по-лесно, нали овчи..?!! Много хубав баир си ми изпратил! Язък, че ще му замръся почвата с кокалите ти... Чакам ти поканата, отворко...!!! Ей така мъжката да го направим..?!! Нямам досието ти, и не ми трябва... Ще излезе после че съм те издебнал, като читак в храстите! Що да те правя "мъченик за народната правда"..?!! Като кажеш А, трябва да кажеш и Б, моето момче, ама се иска "дупе" за тази работа... Пак казвам, ако някой друг споделя мнението ти, да заповяда и той... Имам си и друга работа, освен да се занимавам със санитарен лов, така че вземете да се съберете всички чакали на куп и да се свършва...

Ми ти си навитака, не съм аз този, който иска да убива и изтъргва езици. Ти си този, който иска да ме убие. Заповядай, пробвай се! Ако аз искам да те тепам, въобще няма да го пиша.
Убиването за казана дума и изтръгането на езици е типичен животински инстинкт на мършоядите.
Ти си навитака, мераклията, изгаряш от желание, скъпа, заповядай!
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:28 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Типичен отговор на п*тка в панталони!!! Пред клавиетурата, на топло в къщи е по-лесно, нали овчи..?!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ми топлото, аз съм си го създал, взел съм си печка на дърва, дърва съм си нарязал, насякал съм ги и ми е топло. Не искам пари от някой друг, за да си платя тока.
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:35 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 01:24 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 01:19 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 01:06 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 12:58 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 12:40 PM)
Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с  Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!"     
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва.  Верно е, че е еврейски похват  - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че  наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"

Чакай малко бе пале със пале...!!!
Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!! Пак ти казвам, че много глупости наприказва последните 2 дена, ама нейсе... Слушай сега какво ще ти редя овчи...! Искаш ли един път да направиш нещо като истински мъж в живота си?! Предлагам ти да се саморазправиш с едно ченге и шпионин...!!! Кажи само къде и кога..!!! Ченгето пие, пуши, яде месо така, че няма от какво да се притесняваш... Чегенто няма да е въоръжено - ще си остави служебния пистолет и червената партийната книжка у тях... Няма да мине през равина си за благословия, за да ти е по-лесно! Айде да те видим, колко си харамия...
ЗАРАДИ ТЕЗИ ТВОИ ДУМИ В ПОСЛЕДНИЯ ТИ ПОСТ ЩЕ ТИ ИЗТРЪГНА ЕЗИКА...
АКО ИМА ОЩЕ МЕРАКЛИИ ДА ЗАПОВЯДАТ! ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ ЩЕ ДОЙДА САМ...

Ми пробвай се. Сега няма да ти давам личния си адрес, ти го знаеш, понеже имаш оперативна информация. Знаеш къде да ме намериш, имаш ми снимката от архива на Елтимир. Действай.
Вероятно знаеш, от навиците на твоето куче, че "куче, което лае, не хапе".
Преди да дойдеш, не преяждай с мръвки, за да не получиш нейде из пътя неочакван инсулт и срещата, да не се състои.
До скоро, скъпа, и не прекалявай също и с алкохола!

Типичен отговор на п*тка в панталони!!! Пред клавиетурата, на топло в къщи е по-лесно, нали овчи..?!! Много хубав баир си ми изпратил! Язък, че ще му замръся почвата с кокалите ти... Чакам ти поканата, отворко...!!! Ей така мъжката да го направим..?!! Нямам досието ти, и не ми трябва... Ще излезе после че съм те издебнал, като читак в храстите! Що да те правя "мъченик за народната правда"..?!! Като кажеш А, трябва да кажеш и Б, моето момче, ама се иска "дупе" за тази работа... Пак казвам, ако някой друг споделя мнението ти, да заповяда и той... Имам си и друга работа, освен да се занимавам със санитарен лов, така че вземете да се съберете всички чакали на куп и да се свършва...

Ми ти си навитака, не съм аз този, който иска да убива и изтъргва езици. Ти си този, който иска да ме убие. Заповядай, пробвай се! Ако аз искам да те тепам, въобще няма да го пиша.
Убиването за казана дума и изтръгането на езици е типичен животински инстинкт на мършоядите.
Ти си навитака, мераклията, изгаряш от желание, скъпа, заповядай!

П*тьо си овчи... С говеждо л*но вместо сърце! Все някъде ще се засечем с тебе! Запомни ми думата! И тогава ще те дера първо заради Ангел, после заради "Съвета" и накрая за удоволствие на сеирджиите... Овъргалял си се в едни г*вна от които няма отмирисване...И това не идва от животинското в мене..!!! Много бъркаш филма... Тука става дума за чест, а за едната чест се умира!!! Крий се сега под полата на жена си...!!! Тангра си знае работата...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 11:47 AM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 01:35 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 01:24 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 01:19 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 01:06 PM)
QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 12:58 PM)
QUOTE (Jordan_13 @ Nov 7 2007, 12:40 PM)
Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Само Мойсейчо, говореше чрез устата на друг, понеже се оправдаваше пред своя Господ, че имал говорен дефект.
Приликата с  Елтимир, на който му липсва всякаква смелост и достойнство, да излезе и да си признае за кашите, които забърка с личните си връзки с всякакви жени, което рефлектира не само върху семейството му, а и върху всички останали в тоя Форум, които както Дари спомена се гледат един на друг като агенти и ченгета.
Всъщност от тази гледна точка, той много добре сътрудничи на ченгетата и ДС в България.
Верно е, че всички си мълчат, дори близките му познати от този Форум.
Но щом те не щат, аз страничния човек, ще го кажа, щото не ми пука.
А, за теб, Парадоксе, само едно мога да кажа: "Да живее, новия Аарон, който изрича Мойсеевите слова!"   
Наистина кофти е човек да има говорен дефект, особено, ако е имал тежки нощи.
Ти не си ми симпатичен, още, когато написа първия си пост, щото си ченге, то си личи отма. Историята ЛЕМС, не е нищо повече от прозаичен сексуален контакт и отмъщението на жена, накърнена от мъж. А то е жестоко, в повечето случаи. Но мъжът да е мислил, къде е топвал чушлето. Това често се случва.  Верно е, че е еврейски похват  - да използваш жена, за да провалиш мъжа. Но все пак, става въпрос за колобър, ми се чини. Е, щом става въпрос за колобър, пък липсата на прозрение, го е накарала да топне чушлето, си следва наказанието. Трябва да се приеме, че  наказанието му е от Съвета и да си го търпи като мъж, да не се оплаква. Явно, обаче, не разбрал за това послание (защо ли), той се захваща с нова "еврейка", за да чуем после за групичката на следващата жена с някакво име.

И така: "Да живее Мойсей и неговия нов говорител - Аарон!"

Чакай малко бе пале със пале...!!!
Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!! Пак ти казвам, че много глупости наприказва последните 2 дена, ама нейсе... Слушай сега какво ще ти редя овчи...! Искаш ли един път да направиш нещо като истински мъж в живота си?! Предлагам ти да се саморазправиш с едно ченге и шпионин...!!! Кажи само къде и кога..!!! Ченгето пие, пуши, яде месо така, че няма от какво да се притесняваш... Чегенто няма да е въоръжено - ще си остави служебния пистолет и червената партийната книжка у тях... Няма да мине през равина си за благословия, за да ти е по-лесно! Айде да те видим, колко си харамия...
ЗАРАДИ ТЕЗИ ТВОИ ДУМИ В ПОСЛЕДНИЯ ТИ ПОСТ ЩЕ ТИ ИЗТРЪГНА ЕЗИКА...
АКО ИМА ОЩЕ МЕРАКЛИИ ДА ЗАПОВЯДАТ! ВСЕ МИ Е ТАЯ! АЗ ЩЕ ДОЙДА САМ...

Ми пробвай се. Сега няма да ти давам личния си адрес, ти го знаеш, понеже имаш оперативна информация. Знаеш къде да ме намериш, имаш ми снимката от архива на Елтимир. Действай.
Вероятно знаеш, от навиците на твоето куче, че "куче, което лае, не хапе".
Преди да дойдеш, не преяждай с мръвки, за да не получиш нейде из пътя неочакван инсулт и срещата, да не се състои.
До скоро, скъпа, и не прекалявай също и с алкохола!

Типичен отговор на п*тка в панталони!!! Пред клавиетурата, на топло в къщи е по-лесно, нали овчи..?!! Много хубав баир си ми изпратил! Язък, че ще му замръся почвата с кокалите ти... Чакам ти поканата, отворко...!!! Ей така мъжката да го направим..?!! Нямам досието ти, и не ми трябва... Ще излезе после че съм те издебнал, като читак в храстите! Що да те правя "мъченик за народната правда"..?!! Като кажеш А, трябва да кажеш и Б, моето момче, ама се иска "дупе" за тази работа... Пак казвам, ако някой друг споделя мнението ти, да заповяда и той... Имам си и друга работа, освен да се занимавам със санитарен лов, така че вземете да се съберете всички чакали на куп и да се свършва...

Ми ти си навитака, не съм аз този, който иска да убива и изтъргва езици. Ти си този, който иска да ме убие. Заповядай, пробвай се! Ако аз искам да те тепам, въобще няма да го пиша.
Убиването за казана дума и изтръгането на езици е типичен животински инстинкт на мършоядите.
Ти си навитака, мераклията, изгаряш от желание, скъпа, заповядай!

П*тьо си овчи... С говеждо л*но вместо сърце! Все някъде ще се засечем с тебе! Запомни ми думата! И тогава ще те дера първо заради Ангел, после заради "Съвета" и накрая за удоволствие на сеирджиите... Овъргалял си се в едни г*вна от които няма отмирисване...И това не идва от животинското в мене..!!! Много бъркаш филма... Тука става дума за чест, а за едната чест се умира!!! Крий се сега под полата на жена си...!!! Тангра си знае работата...

Чест и Парадокс! Това е новия ми девиз. Ми да се засечем, когато и да е. Мене не ме е страх да умра, пък ти от това, не ще станеш герой, а Елтимир няма да се отърве от пороците си.
Заплашваш ме със смърт, без дори да подозираш, че смъртта може да е моя приятелка, ама не от ония, "еврейките".
Сега ме остави, докато съм още жив, че търся едни снимки, които бях обещал да пусна. Верно е, че теб те дразни, че ги публикувам тука, но мен не ме е еня за тебе.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 12:02 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Впрочем ти изчезна, както и да е.
Аз съм благодарен на Тангра, че ми посочи какъв ще бъде краят ми. Много хора, цял живот креят от неизвестността пред смъртта. Въобще човекът изпитва ужас от неизвестността, която тя носи. Този червей гризе съзнанието им през целият им живот и ги мъчи неистово до сетният им ден. Днес наистина е голям ден за мен, защото знам от какво ще умра и каква ще е смъртта ми, т.е. аз вече не съм човек.
Какавидата се разпуква и сънят на ларвата свършва като пеперуда. Измеренията на човешкото се размиват и изчезват. Ръката проляла кръв се освещава, за да освети другата, която ще пролее нейната кръв. Ахил убива Хектор, но Парис убива Ахил. Това е кръговрата на Живота и смъртта е само една негова услуга.

Това е малко в стил Спорт и Здраве..., но както и да е.
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 12:14 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 778
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ти от името на Съвета ли започна да говориш..?!! Ама ти наистина си вярваш, мама му стара...!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Признавам си, че съм по-луд от Елтимир и то доста. Това е лично признание и да се приеме за достоверно.
Не е въпроса дали аз си вярвам, а дали нарушението на определени закони, не е довело до наказание. Когато и аз наруша някои правила ме наказват и то закономерно. Но да съм се оплакал някъде?
Наистина си вярвам и наказанието, вероятно е от Съвета. Като имаш друго обяснение, дай го, но обясненията с агенти и агентки се изчерпаха.
И ако аз съм жив представител на Съвета, нима искаш наистина да убиеш един такъв? Ако е така, това говори достатъчно добре за тебе, какво си, а ако не си такова, каквото си, значи трябва доста да поработиш над себе си, за овладяване на някои ниски страсти и емоции.
 


7 потребители преглеждат тази тема в момента (2 гости, 0 анонимни потребители)
Потребители, преглеждащи темата в момента: PARADOX, Дари, ivan4o17, Пламен Пасков, Елтимир
« Предишна тема | Общи дискусии | Следваща тема »

Страници: (5) « първа ... 2 3 [4] 5
 


Тибетските пирамиди променят хода на времето
Абонирай се за темата | Изпрати адреса на темата на приятел | Принтирай темата
Дари
Публикувано на: Nov 7 2007, 12:29 PM




Често пишещ
   

Група: Потребители
Съобщения: 301
Потребител # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (PARADOX @ Nov 7 2007, 11:57 AM)
QUOTE (Дари @ Nov 6 2007, 11:14 PM)
QUOTE (georgi_nz @ Nov 6 2007, 09:54 PM)

А моите очаквания са да намеря тук близко мислещи до мен етнически българи.

Георги, ние с теб знаем, каква сила се крие в живият контакт помежду ни и доверието като следствие. Ето от това най-много ги е страх ченгетата, които са пратени тук с едничката цел да предотвратят евентуално сприятеляване и една понататъшна обединена съпротива. Переодично идва по някое ченге, което влиза с гръм и трясък и започва да пуска отровата на съмнението. Тази отрова започва да циркулира от един към друг и така докато не остане нито един неотровен. Съмнението това е оръжието с което си служат. Съмнявай се във всичко и във всеки и не допускай никой до себе си. Много хора с потенциал си заминаха защото съмнението ги завладя и ги отрови до степен, че и на себе си спряха да вярват.
Именно затова преди време призовах когато има съмнения за нещо към някого да се пита директно. Честно ви казвам на мен ми писна от клюки и интриги, а казват, че жените били интригантки. Айде бе...ебаси парадокса.
Като казах парадокс да се обърна към PARADOX: кой си ти ,че да даваш оценки и квалификации кой какво е направил за сайта, за Ангел и въобще за идеята. Йордан бил пускал планински пейзажи...,а ти какво пускаш и с какво допринасяш? Ти освен интриги и заплахи нищо друго не пускаш, а може би пускаш отвреме на време на жена си...

Ами аз от това директно по-директно не знам..!!! Значи наблюдавам нещо много интересно.. Имам един въпрос (не само към Дари) Датата на регистрация в сайта ли е критерии за качеството на хората тука...?!!! Гледм някои се изживяват като "стари кучета" и съветват, наставляват, критикуват... Кое е по важно..?!! Кой е по-напред в регистрацията или кой е по-напред в духа...?!! Кой е по-важнен, питам..?!! Този който сънува или който чете...?!! Май забравихте откъде сте тръгнали и кой ви изведе от там..?!! Значи за да работи човек в системата на МВР, НСС, ЦРУ, КГБ и т.н. просто трябва да има мнение рзлично от вашето... Ами да, явно е така...!!! От самото начало на появата на PARADOX, тук една определена групичка хора, (от старите кучета) настръхнаха като "кокоши задници", а останалите (сред тях и доста стари кучета) продължиха спокойно живота си... Та така наречената групичка на "кокошите задници" започна лов на вещици (шпиони), като основен обект на разработката бе моята скромна личност! То не бяха мои разпечатки на стоп-кадри от телевизията (направени единствено по моя информация, забележете...), то не бе проследяване по IP-то, според което живея доста далеч от вкъщи и какво ли още не, но нищо на мен ми е забавно...!!! Въпроса е защо "кокошите задници", започнаха да го правят..?!! Отговора е много прост! Защото бяха гузни... Тежките думи които Елтимир ви изрече чрез моя нов за вас акаунт тук, ви жегна направо в кокошите сърца и те скочиха на "новобранеца" но не както са го правили винаги, а плахо и постепенно... Нещо в тях може би им подсказваше, че нещата не са точно така както ги мислят..?!! Ами моята работа е точно такава скъпи "кокоши задници", да ви казвам неща които са верни и не харесвате...!!! Ако се наложи и други неща върша, но да не ви стигат... Който трябва знае! Така че си налягайте парцалите и не ми се обеснявайте като ученички.. Георги и Мещера са прави.. Трябва да излезе всичко наяве, за да не остане никакво съмнение...!! Та имам един въпрос към "кокошите задници"... Искате ли да кача тук копия от разговорите ви с ЛЕМС от преди 2 години, за да видят всички колко сте вещи в ловенето на вещици и шпиони..?!! Не можете да различите левия от десния си крак, а давате мнения и окачествявате хора...!!! Кой ви даде това право..?!! Датата на регистрацията ви тук ли...?!!

Парадокс, да разбирам ли, че твоята роля тук е да си говорител на Ангел или може би на Съвета?Ако е така не ми е ясно защо Ангел сам не каже каквото има да ни казва?Подозирам каква е целта и дано да не съм права, защото тогава ще се наложи да преживея огромно разочарование, защото не се вслушах в съвета:"Не се очаровай за да не се разочароваш!", но това си е мой проблем.
Датата на регистрация няма никакво значение, но айде кажи ми ако ти си бил много преди регистрацията си тук, как тъй не си прочел и научил псевдонима на Ангел-Елтимир/ който даже и си сънувал и сам признаваш, че след това си тръгнал да издирваш/ и в цели 10 поуста го изписваше "Алтемир"?
Това което чета в момента не е изясняване на ситуацията, а опит да сплашиш опонента на когото до онзи ден се четкаше и мазнеше. Като си наясно какво е искал Йордан с този поход в планината за къв чеп и ти се предложи за участие?Ей това е ченгеджийския метод. Първо се мазниш, ако не подейства предлагаш услуги и накрая почваш с заплахи...
Айде щом си толкова добре подплатен с доказателства/от къде ли?/вади ги, вади всичко и веднъж за винаги да се изяснят нещата и ИЛИ да се приключва с Движението ИЛИ да се каже всичко и да се започне на чисто.
Като махленска клюкарка си Парадокс, или говори с имена или си мълчи.
Кви са тия Някой "кокоши задници"?Казвай имена ясно и точно да се разбира от всички и всеки да си прави изводи.Казваш:"Дари така и така...Дари това и онова..."-Точно и ясно...!

П.П На всички които стават свидетели на този дебат, дължим извинение, но това е нужно да се случи, защото тук всеки месец се заформят интриги и това ще е така докато всеки не си каже претенциите и съмненията...И не призовавайте да се решават споровете в ЛС, защото от ЛС тръгват всички интриги. Тук пред всички да се каже всичко, за да няма после пак някой разбрал-недоразбрал, чул-недочул и без вина виновни и набедени за агенти.
 


Елтимир
Публикувано на: Nov 7 2007, 12:48 PM




Форумен инвентар
   

Група: Модератори
Съобщения: 12916
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Йордане, да не приема поканата ти, са причина едни твои думи, отправени към мен. Казах му и на Виктор по телефона. Аз не мога да приема поканата на човек, който ме презира. А какви каши и какви жени са идвали, ти не можеш да съдиш, защото не си го преживял. И въобще вие повечето не сте наясно какво се случва и защо. Парите, които ти ми прати са договорени с Виктор. Затова ги взех. Дадох ги на жена ми да плати сметките. Айде да не говоря повече, щото става зле. Някои хора знаят Кой ме спасява и защо съм още жив. Само че аз вече искам да умра, да отида в по-добрия свят. Уморих се от всичко. Какво знаеш ти, Йордане?
 


Елтимир
Публикувано на: Nov 7 2007, 12:51 PM




Форумен инвентар
   

Група: Модератори
Съобщения: 12916
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Осин през 2003 година изпрати човек, който да ме издири. Подготвял го е за това няколко години. Той се провали. Не пипайте където не трябва да се пипа.
 


Елтимир
Публикувано на: Nov 7 2007, 12:58 PM




Форумен инвентар
   

Група: Модератори
Съобщения: 12916
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Посвети ме човек, който знаеше, че скоро ще умре. Малко по-късно аз попаднах в затвора, а като излязох той беше мъртъв. Там, при него съм виждал книгата на Завета. Да ви каззвам ли повече?
 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 01:05 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 780
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Елтимир @ Nov 7 2007, 02:48 PM)
Йордане, да не приема поканата ти, са причина едни твои думи, отправени към мен. Казах му и на Виктор по телефона. Аз не мога да приема поканата на човек, който ме презира. А какви каши и какви жени са идвали, ти не можеш да съдиш, защото не си го преживял. И въобще вие повечето не сте наясно какво се случва и защо. Парите, които ти ми прати са договорени с Виктор. Затова ги взех. Дадох ги на жена ми да плати сметките. Айде да не говоря повече, щото става зле. Някои хора знаят Кой ме спасява и защо съм още жив. Само че аз вече искам да умра, да отида в по-добрия свят. Уморих се от всичко. Какво знаеш ти, Йордане?

Айде моля ти се. Откъде знаеш, че аз те презирам и за какво? За това, че ядеш месо, че пиеш или че пушиш? Да не почвам да вадя имейли, за да се видят какви са първите ти въпроси към мене.
Парите договорени и недоговорени са при тебе и толкова. Тука не става въпрос само за пари. И аз пак ти казвам - твоето положение, няма да се оправи с личните дотации на този и на онзи. Даването на пари не е признак за "верност и преданост", както бутилките алкохол, които се даряват. Всичко, което ти казвам, щях да ти го кажа, ако беше дошъл и то доста по-остро.
Сега много добре разбираш, защо не искам да дойда в Ботевград. Защото не искам, когато дойда, да чуя приказка против някого, че бил еди какъв си, къде ходил, с кого ходил и да ми се навива пружината против определени хора.
С Анти аз съм решил да си сътруднича? Теб това дразни ли те? Пречи ли ти?
Сам разбираш, че твоето поведение е в пряк разрез, дори с принципите на Движението, които си формулирал.
Наистина много неща със сигурност не знам. Затова оставам перото на тебе, да си напишеш всичко, каквото е истина, но мен да ме изкарваш ченге, извинявай, обаче тоя път номера не сработва.
И без това два дни се занимавам с вас, което е твърде много за мене.

 


Jordan_13
Публикувано на: Nov 7 2007, 01:09 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 780
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз сега излизам, за да свърша малко полезна работа, пък ти си пиши, като се върна, ще ти отговоря.
Впрочем, ако не се върна, твоя говорител, Парадокс, със сигурност някъде ме е затрил.
 


Елтимир
Публикувано на: Nov 7 2007, 01:39 PM




Форумен инвентар
   

Група: Модератори
Съобщения: 12916
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Йордане, Парадокс няма да те затрие, българин си, все пак. А презрението си към мен ти доста явно го изрази и затова няма да дойда.
 


PARADOX
Публикувано на: Nov 7 2007, 01:51 PM




Форумен инвентар
   

Група: Потребители
Съобщения: 788
Потребител # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Това което четеш тука, Дари е точно изясняване на ситуацията....!!! Прекалено много имейли, прекалено много ЛС, прекалено много раговори по телефона и срещи на живо... Всичко това ни доведе до тук... Време е всеки засегнат да си каже мнението, позицията, съмнянията и догатките..!!! Защото всичко друго е лицемерие... Тънък лед, под който има само дълбока и студена вода... Всички най-накрая прочетохме, какво мисли наистина Йордан за Елтимир.. Прекалено много противоречия има! Във всичко... Това, че съм наричал Ангел - Алтемир, ли те притеснява..?!! Ами, че той ме нарича Росен, Борил - както го чуства на момента... Ти знаеш ли значението на всички имена и енергийния им ефект и еквивалент..?!! Хайде да бъдем откровенни и да си кажем всичко което ни мъчи...Ти какво мислиш за Ангел, мъжът ти също.. Кажете си това дето ви изяжда отвътре, ей така - както го направи Йордан. Да видим наистина кой какъв е... Никой от нас не е направил толкова колкото той... Стигнали сме до тук защото му вярваме! Вярвали сме, когато е бил прав и когато е грешал! Кой е виновен за вярата ни..?! Ангел или самите ние..?!! Вижте само колко мръсотия се изля! Мръсотия, която всеки е таил в себе си.. Откъде идва тя..?!! От Ангел или от самите нас...?!! Стават скандали защото всички се превърнахте в негови съдници, без да се замислите за самите вас.. Това трябваше да се извади на яве... Развили сте толкова голяма параноя, че отдавна не расъждавате трезво... Ако има нещо, което да е заплаха за тази държава това са идеите на Ангел и процесите които пораждат...!!! Ако службите се занимават с някой, това е той! Мислите ли, че нещата са толкова прости, че да ви станат ясни от един, два или хиляда поста в този сайт..?!! Истинските неща се случват другаде... Не и тук... Тук само лекуваме самотата и неразбирането си от околните... Този сайт не е храм и никога няма да бъде...!! Само, че явно сме забравили това! Изфабрикували сме си една измислена виртуална реалност тук и сме я приели за истинска... Вместо дапродължим да се учим, да се развиваме, да търсим, започнахме да се самоизяждаме...!!! Това пак от Ангел ли идва..?!! Нека всеки да си каже честно защо е дошъл тук и продължава да идва... Не осъзнавате ли, че движение реално не съществува... То е само в главите ни.. То е само една идея и това му е най-ценното...!! Пред идеята всички сме равни..!! Но и това сме забравили... Нещо повече тръгнахме срещу самата идея и човека който ни я даде!!! Затова ви ям и ще продължавам, независимо какво си мислите за мен! Защото не сте откровени нито със себе, нито с околните... Мъчи ви въпроса, защо това което ви казвам аз не ви го казва той...!!! Отговора е много прост... Мисля, че вече ви го дадох!

П.П. Ако поне малко ме познаваше Дари, нямаше да напишеш такава глупост... Не се мазня на никой и за нищо.. Бил съм говорил с недомлъвки! АЗ..?!! Ако говорих глупости щяхте да ги отминете с безразличие,както сте го правили много пъти... Факта, че реагирате така на думите ми говори достатъчно... Не съм аз този който ходи да му реве на Ангел в тях, а после да го плюе... Виж ти си го правила...


--------------------
ВСЕКИ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМ, КОЛКОТО ГОЛЕМИ СА МЕЧТИТЕ МУ... http://s2.bg.bitefight.org/c.php?uid=55442
 


WhiteKNght
Публикувано на: Nov 7 2007, 01:58 PM




Участник
 

Група: Потребители
Съобщения: 54
Потребител # 1172
Дата на регистрация: 15-September 07



Хубаво е Сайтът да бъде за Всички - Дом, едно общо чисто Семейство... такава атмосфера да цари! Иначе, стремежа ми е Винаги да Търся и да Споделям! Знанието Е Сила! Познанието Е Стабилност! Нека Бъдем Единни Като Сноп Копия! Нека Излъчваме Позитивна Енергия-Мисъл Като Светлото Слънце-Майка!
 


ivan4o17
Публикувано на: Nov 7 2007, 02:34 PM




Участник
 

Група: Потребители
Съобщения: 38
Потребител # 1263
Дата на регистрация: 26-October 07



QUOTE (Jordan_13 @ Nov 5 2007, 10:32 PM)
QUOTE (ivan4o17 @ Nov 5 2007, 07:36 PM)
Не, от София съм. Случайно попаднах на книгата на Каменов, не го познавам, но е добър автор за мен.
Е всеки си има право на възгледи. И аз мога да ви кажа, че сте се вързали на акъла на сините шамани, но не го правя.
Така е, колкото и да се въртят нещата, пак най-новите изследвания насочват към изводите на д-р Ценов и той си остава най-големия български историк може би.
Да се надяваме, че скоро ще дойде ден, когато в училищата ще може да се изучава д-р Ценов, а не фалшификациите на Златарски и сие.

Какви "сини шамани", момче? Акъла ти се е бъгнал от комунизъм. Тук комунизма и еврейщината не се толерира, в нито една от формите им. Синьо, червено, жълто, бембено - също.
Не може да се издига в култ един единствен автор. Ганчо Ценов добре, дори много добре, направо - отлично. Но не само той е стълб на Истината. Преди него е имало други и след него, ще има и други- още по-достойни.

Вярно е, че трябва един автор да се издига в култ, напомнянето е на място. Но пак си мисля, че от д-р Ценов най-добре може да се разберат много истини за древнобългарската история.

------------

Ами сложете някъде на видно място правило, че във форума не са желани хора с леви убеждения и няма да влизам.
Нещата за мен за простички - аз съм привърженик на идеята за социална справедливост - а не на коминтерновския комунизъм и доктрините на дървени философи като Маркс, Енгелс и пр. от които освен дивотии света друго не е видял. Тези налудничави идеи са един опит да се вкара в изкуствени рамки идеята за социална справедливост и като всяко изкуствено нещо се провалят. Много е спорно, доколкото евреите са постигнали успех в това - те кое ли са успяли да направят като хората. Примерите за провалите им са безчет. Така и едно време са се готвели да издигнат еврейски княз на Константинопол, след като са финансирали турците да го превземат, обаче султана взел парите и казал "ще видим" 

Иначе за мен е естествено, когато човек е националист и си обича народа да иска и социална справедливост. Има и нещо, което често се пропуска - че и обратното важи - естествено е, човек който иска социална справедливост да си обича народа.

Естествено за мен е че, когато човек си обича народа не може да иска той живее при див еврейски капитализъм.

Излишно е да се обяснява, че винаги ще има хора, които ще бъркат социалната кауза с фалшивите марксови и коминтерновски доктрини и луди "учения" - и винаги ще има и такива, които няма да ги бъркат.

Подобна грешка правят и някои противници на комунизма - покрай него вземат та отричат и социалната справедливост въобще.
А изкуствените доктрини са просто един (неуспешен) опит да се овладее и да се използва за разрушителни цели социалното недоволство - за вражда между класи, разрушаване на държавите и пр. Как са станали толкова популярни, също е ясно - с еврейски пари. И пак си остават неуспешен опит, защото рано или късно хората започват да правят разликата между истината и изкуственото.
И въобще с това приключвам по този въпрос, защото не ми се водят безсмислени спорове. Ако на някой пак му се привижда комунизъм в това, значи грешката си е в неговия телевизор (и в психотронното оръжие от американското посолство  - майтап)


--------------------
User posted image
 


Tien
Публикувано на: Nov 7 2007, 02:48 PM




Често пишещ
   

Група: Потребители
Съобщения: 109
Потребител # 1005
Дата на регистрация: 15-June 07



Истина е, че всички сме тук в този форум заради материалите на Елтимир и Идеите в тях. Това ни е привлякло, а също и възможността да работим за Идеята България. В този форум има доста голяма концентрация на хора със собствени мисли в главите. Много от тях мога да нарека Приятели, макар и да ги познавам само виртуално. Дотук добре. Забелязавам обаче следното: винаги когато в сайта се появи някой с оригинални идеи и започне да участва активно, се явява някой, който започва да го напада и да го плюе. В три от случаите които съм забелязала, въпросният някой е с ник Paradox. Преди време се беше заял с Antijew, а сега със Спорт-Здраве (човек който независимо възрастта си има наистина НЕ-стандартно мислене), а с Йордан-13 направо се оля. Последствията оттук са две: първо, както каза Дари, не може да се върши нищо градивно. Второ, сайта става абсолютно нечетим и отблъскващ за все повечето Българи, които се интересуват от тази тематика.
Не знам дали си ченге, Paradox и не ми пука, но дори и да не си, твоята посредственост, агресия и амбиция без покритие върши много добра услуга точно на тях.

А колкото до Елтимир, цитирам пак въпросното чудо на природата:
"Стигнали сме до тук защото му вярваме! Вярвали сме, когато е бил прав и когато е грешал! Кой е виновен за вярата ни..?! Ангел или самите ние..?!!"

Никой не отрича Прозрението на Елтимир. Обаче това горното вече ми напомня на култ към личността и е доста комунистическо като мислене. "Партио, ти си права дори когато съгрешиш" - Парадокс, това сигурно е любимия ти поет?

"Вижте само колко мръсотия се изля! Мръсотия, която всеки е таил в себе си.. Откъде идва тя..?!! От Ангел или от самите нас...?!!"
Парадокс, основният генератор на мръсотия в момента си ти. То не бяха гнойни пъпки, кокоши задници, говежди лайна, заплахи за убийство, и какво ли не още, дето дори ми е гадно да го пиша, че и да го помня. Откъде вадиш такива красиви определения? В сравнение с твоето мислене, Стивън Кинг е като бледа писателстваща колежанка. Егати извратеното въображение. Кой ти дава право да наричаш хората тук по този начин? Още повече че не ги познаваш, а ако ги познаваш толкова по-зле. Съмнявам се че би посмял да им кажеш лично гадостите, които пишеш тук.
И кой те е упълномощил за говорител
PM
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 8.11.2007, 15:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Пазете за да Имате!
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 8.11.2007, 15:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Георги, ако прецениш пусни линка, който ти дадох тук.
(пуснах го по-долу)

Това съобщение е редактирано от Запознат на 8.11.2007, 16:14
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 8.11.2007, 16:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



много съм ядосан за това:
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...npanel-stat.jpg
PM
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 8.11.2007, 16:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Ми аз като гледам снимката, то много от нещата дето са изтрити са интересни, а са изтрити в зародиш и малко хора са ги зарнали дори!
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 8.11.2007, 16:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Това е първата от общо 13-те страници с логове. Изтрити са цели теми. Това добре ли е според вас?

Това съобщение е редактирано от Запознат на 8.11.2007, 16:24
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020